Поради з фарбування даху акриловою фарбою Акрилові фарби з'явилися вже досить давно, і ось що робить їх унікальними: ці фарби на водній основі стають водостійкими після висихання. Вже докладно вивчені способи їх застосування для фарбування стін та інших вертикальних поверхонь, а зараз все більше і більше людей розглядають такий варіант для перефарбовування даху.

Щоб краще розібратися в цьому питанні, ми детально розглянемо переваги акрилових фарб. Акрилові фарби можна наносити практично на всі поверхні (бетон, цегляну кладку, штукатурку), вони довговічні, естетичні, водостійкі, що є величезною перевагою в забезпеченні довговічності конструкції. Крім того, акрилові фарби можуть виступати в якості поверхні, що відбиває, якщо використовувати білий або пастельні кольори. Таким чином, приміщення захищено він надлишку тепла, що полегшує задачу систем охолодження і вирішує проблему економії енергії. Теплонепроникність забезпечується за рахунок того, що міцність зчеплення такого покриття зі стіною дуже висока.

Однак, проводячи роботи з фарбування даху акрилом, не слід забувати про деякі речі:

#10004; Поверхня повинна бути вимита під тиском, щоб зчеплення з покриттям було максимально ефективним.

#10004; На поверхню, особливо на стики, наноситься декілька шарів мастики (зазвичай два), а між шарами прокладається тканину на зразок поліестеру для створення більш непроникного скріплення. У деяких випадках вся поверхня покривається декількома (частіше всього двома) шарами тканини.

#10004; Потрібно попередньо відремонтувати проржавілі місця даху.

#10004; Після нанесення мастики закрийте плівкою стики повітропроводів, вентиляційних камер, газових труб і так далі. Нанесіть ще один шар мастики поверх плівки.

Поради з фарбування даху акриловою фарбою
Поради з фарбування даху акриловою фарбою

#10004; Всі шви, стики, ребра і т. д. покрийте шаром мастики, щоб запечатати їх.

#10004; Потім нанесіть базовий шар фарби.

#10004; Не забудьте прочитати інструкції виробника - деякі рекомендують змінити порядок дій; дізнайтеся про причини змін.

#10004; Поговоріть з власниками будинків, які тільки-тільки закінчили подібні роботи, і з тими, у кого дах пофарбована вже більше року - дізнайтеся їх думку про результати роботи.

#10004; Вимагайте, щоб вам продовжували гарантії. Якщо виробник упевнений у своєму продукті, він повинен без проблем продовжити гарантію на нього.

У наш час витрати енергії та її вартість збільшуються витрати на будівництво то ростуть, то падають, а кожен намагається знайти кращий продукт та чудовий сервіс, вважайте це ознакою довговічності, низьких експлуатаційних витрат і надійності.