Мийка біля гаража Як і верхній одяг, автомобіль теж завжди повинен бути чистим. Варто відзначити, що їзда на брудній машині – дію не з приємних, до того ж, це не особливо відрізняється пристойністю.

До того ж, стара засохлий бруд здатна пошкодити барвисте покриття авто, для чого місце доведеться підфарбувати, або зовсім перефарбовувати весь автомобіль.

Мийка біля гаража

Справа в тому, що машина, під час руху, вібрує, що призводить до отлипанию засохлого бруду, яка при відльоті здатна подряпати шар фарби. Протягом довгого часу із-за цього машина може втратити свій первинний блиск. Щоб попередити це, необхідно постійно стежити за зовнішнім виглядом машини.

Облаштувати невеличку «мийну станцію» можна і своїми руками, прямо біля гаража. Таке рішення дозволить мити автомобіль перед тим, як ставити його в гараж. Для миття облаштування такого типу потрібно відшукати місткість, обсяг якої дозволить накопичувати 4 – 5 відер води. Це може бути бочка з металу або старий бак з заліза, що використовується в побутових потребах. До того ж, на даний момент доступні різноманітні ємності з пластику, які широко застосовуються під час дачних робіт. До речі, крім таких невеликих мийок, популярністю користуються автоматичні мийки коліс, які більше підходять для вантажних автомобілів. Інформацію, що стосується облаштування такої мийки, можна знайти xn----7sb0aecgbqf5a9o.xn--p1ai.

Основним завданням під час монтажу такої ємності залишається забезпечення необхідного вільного простору, яке дозволить вільно переміщатися в гаражі і не заважати в'їзду/виїзду автомобіля. До речі, ємність можна встановити всередині гаража, або зовні. Робочий принцип такої конструкції досить легкий. Справа в тому, що раніше вода після дощу стікала на підлогу, а тепер вона буде накопичуватися в ємності. В першу чергу, для здійснення такого завдання, необхідно подбати про облаштування водостоку, який дозволить направити стік в потрібне русло. Для їх виготовлення широко застосовується оцинковане залізо та бляха. На даний момент жолоби таких типів доступні в будь-яких будівельних чи господарських магазинах їх придбання не передбачає нічого складного.

Варто відзначити, що водостічний жолоб повинен бути встановлений під стелею, уздовж його розташування. Спосіб його кріплення залежить від того, з яких матеріалів був побудований гараж. Така конструкція дозволить помити машину після її експлуатації і поставити її в гараж вже чистою. Для того, щоб забезпечити максимальне попадання всієї води в ємність, в кінець водопроводу необхідно монтувати водостік.

Враховуйте, що водостік повинен монтуватись у верхній частині ємності, так як напору така система не передбачає. Також зверніть увагу на той момент, що верхній край ємності повинен бути вище самої воронки, що попередить переливання рідини. Зливний кран можна розташувати в будь-якому місці, головне, щоб це було зручно для автолюбителя.