Мікроскопічні цвілеві грибки Мікроскопічні цвілеві гриби - паразити і сапрофіти - руйнують будівельні матеріали, в тому числі і бетон. Для дерева цвіль смертоносна, для бетону, цегли, штукатурки не просто небажане, але і шкідлива.

Керамічна плитка, яку можна купити в магазині, при правильному укладанні, надійно захистить від грибків і цвілі як кухню або ванну, незалежно від рівня вологи. Адже якісна керамічна плитка найкраще покриття для тих приміщень в будинку, де вологість досить підвищена.

Найчастіше проблеми з цвіллю бувають у мешканців верхніх поверхів, з-за поганої даху. Цвіль не тільки псує красу приміщень, але і говорить про не високій якості матеріалів. Цвіль занижує вартість квартири. Грибки цвілі дуже шкідливі для здоров'я, не тільки із-за того що можуть викликати алергію, через отруйних речовин, що містяться в цвілі може з'явитися рак печінки.

Мікроскопічні цвілеві грибки
З цього випливає, що цвіль потрібно знищити, чим швидше тим краще. Існують два методу знищення грибків: фізичний та хімічний. Фізичний метод - паяльна лампа. Метод дешевий, але використання цього методу може пошкодити бетон і штукатурку.

Хімічний метод - використання сульфату міді або препаратів бору, але краще використовувати сучасні засоби побутової хімії, такі як - "Ерлін" або "Пентатос". Повного знищення грибка можна домогтися зняттям пошкодженого шару штукатурки або бетону і подальшою обробкою фунгіцидною рідиною. Після цього слід обштукатурити.