Найбільш поширені варіанти облаштування фасадів Абсолютно кожен господар власного будинку, без всякого сумніву, дуже сильно бажає, щоб його житло обов'язково відрізнялося досить привабливим і оригінальним зовнішнім виглядом, і тому, природно, намагається підходити до опорядження фасаду з максимальною відповідальністю.

І тут, як правило, найчастіше якраз і починають з'являтися досить серйозні труднощі, що стосуються підбору найбільш оптимального варіанта зовнішнього декору, максимально відповідного всіх сусідніх споруд і навколишнього ландшафту.

Найпоширеніші методи облагороджування фасадів

Оздоблення фасадів з допомогою штукатурки

Опорядження фасадів за допомогою штукатурки відноситься до категорії мокрих методів обробки, так як передбачає обов'язкове застосування води. Наносяться такі фасадні штукатурки, як правило, найчастіше поверх шару ізоляційного матеріалу, виконаного з мінеральної вати або пінополістиролу. Сьогодні, крім традиційних піщано-цементних розчинів, також досить активно використовуються ще й спеціальні сучасні різновиди таких штукатурок, які виготовляються на особливій полімерній основі і мають оригінальне декоративне покриття.

Облаштування фасадів за допомогою цегли

Зараз, цегла, без всякого сумніву, це самий широко поширений вид будматеріалу. Застосування його при оформленні фасадів, звичайно ж, має ряд досить значних переваг, головним з яких вважається те, що тут цілком можна одночасно використовувати як різні способи самої кладки, так і всілякі колірні комбінації самого матеріалу. Крім того, до досить серйозного плюса тут, також варто віднести і наявність у цегли неймовірно широкого асортименту конфігурацій і типів поверхонь.

Облагороджування фасаду каменем

Найбільш поширені варіанти облаштування фасадів
Фасади, облаштовані за допомогою природного каменю, перш за все, звичайно ж, асоціюються з вічністю. Крім того, подібний матеріал також ще і сприяє створенню на території садиби особливої неповторної атмосфери. При цьому сьогодні, в ході облаштування фасадів, крім істинно природного матеріалу, також вельми широкою популярністю користується і спеціальний штучний декоративний камінь.

Сайдинг в оформленні фасадів

Надзвичайно висока затребуваність сайдинга, насамперед, природно, обумовлена його неймовірною дешевизною, прекрасною еластичністю, простотою в плані експлуатації і досить оригінальним дизайном. Крім того, даний матеріал досить легко очищається, а також відрізняється прекрасними термоізоляційними властивостями і створює відмінний захист від зовнішнього шуму. Виготовляється сайдинг сьогодні, як правило, в декількох різних модифікаціях, і монтується на завчасно зібраному каркасі.