Переваги цементної черепиці За своїми характеристиками і властивостями цементна черепиця схожа з керамічної. Однак, ціна її менше, так як цемент є дешевою сировиною.
Перед початком будівництва, кожен забудовник намагається максимально надійно підготувати місце для фундаменту, адже воно багато в чому стає вирішальним для майбутнього будинку.

Так, sgs63.ru є одним з головних етапів будівництва. Технологія виготовлення такої черепиці проста. Черепиця складається з портландцементу з додаванням кварцового піску і води. Забарвлення цементної черепиці виходить при з'єднанні суміші з барвниками. Забарвлений розчин заливають у форму і висушують при 60 градусах.

Переваги цементної черепиці
В результаті черепиця набуває дуже високу міцність і прекрасний зовнішній вигляд. Щоб надати черепиці потрібний колір, її слід пофарбувати в три етапи. Спочатку наносять шар акрилової фарби на ще не схватившееся сировину у формах. Ще два шару кладуть на готовий виріб. Фарбування черепиці надає їй гладкість і захист від вологи.

Цементна черепиця – це чудовий покрівельний матеріал, здатний витримати будь-які погодні явища протягом тривалого терміну. Цементна черепиця не боїться забруднень і не обростає мохом. На неї не може з'явитися вапняний наліт. А великий асортимент форм і кольорів робить такий покрівельний матеріал абсолютно універсальним.

Термін служби покрівлі з цементної черепиці може досягати 100 років. Черепиця здатна протистояти низькій температурі і за цим показником поступається лише кераміці. За рахунок потрійного фарбування черепиця стає невразливою перед ультрафіолетовим випромінюванням, її колір залишається незмінним весь час експлуатації.

Єдиним недоліком цементної черепиці буде її чималу вагу. Це означає, що перед укладанням покриття, потрібно побудувати дуже міцну обрешітку даху.