Як не сплутати пластикову панель з стіновий Якщо років п'ять тому у звичайних людей запитали б, які роботи можна проводити з стелею, крім побілки, клеєння шпалер і фарбування нічого виразного ніхто пояснити не зміг.

Але з кожним роком з'являється все більше і більше нових покриттів.

Коли проводяться ремонтно-будівельні роботи, то не можна обійтися без спецодягу, яка захистить від пошкоджень. Перед початком загляньте в www.f-tk.ru, де можете вибрати підходящий варіант для необхідних робіт.

Тепер з'явилися такі способи обробки, які будуть радувати ваше око своєю оригінальністю. Наприклад, підвісні стелі або вітраж. Також існує спеціальна стельова обшивка, що складається з панелей. Такий вид покриття коштує не дорого, але ідеально підходить під євроремонт.

Як не сплутати пластикову панель з стіновий
Однак при покупці стельових панелей необхідно бути дуже уважним. Якщо продавець бачить, що перед ними стоїть погано розбирається осіб, то вони можуть видати стінні панелі за стельові. А як тоді визначити, який матеріал перед вами знаходиться?

По-перше, зверніть увагу на вагу панелей. Панелі для стін важать набагато більше, так як складаються з більш важких матеріалах. За рахунок того, що стельові панелі важать менше, з ними легше працювати. По-друге, від стінових панелей не рідко виходить не дуже приємний запах, правда, не дуже сильний. Але якщо принюхатися, то можна сміливо сказати, який вигляд покриття перед вами. Ну і, по-третє, пощупайте панелі. Стельовий матеріал більш крихкий, на ньому можна залишити вм'ятину навіть якщо слабо натиснути рукою.