Плита ПАГ 14 в будівництві У Росії виробництвом гладких аеродромних плит займається лише кілька заводів. Це пов'язано з тим, що плити повинні відповідати всім вимогам і характеристикам міцності, які практично неможливо дотримати в умовах приватного виробництва.

Найбільш затребуваним у будівництві видом плит ПАГ є плита, товщиною 14 сантиметрів.

Вага такого виробу, як eleosstroy.ru такий плити досягає 4,2 тонни, а розмір 6х2 метра. Виготовляють ПАГ 14 з важкого бетону з застосуванням арматури. Матеріал здатний витримувати величезні навантаження, до 75 тонн на 1 квадратний метр. Таким чином, можна використовувати і плити цього типу, колишні у вживанні. Це економічно вигідно.

Застосування в будівництві ПАГ 14 пов'язано ще з зручністю її експлуатації. Так, будівництво можна не закінчувати в зимовий період, коли температура може опускатися до -35 градусів Цельсія. Максимально низька температура, яку може без руйнувань витримати плита – 600 градусів нижче нуля.

Плита ПАГ 14 в будівництві
Дані експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати плити ПАГ 14 в будівництві тимчасових і постійних автомобільних доріг, аеродромів. Вони незамінні, якщо передбачається, що з майбутньої дорозі буде проходити великотоннажний транспорт. Дороги з ПАГ 14 будуть служити довгі роки, не піддаючись деформації і руйнування. Їм не страшні постійні навантаження, низькі температури і фактори навколишнього середовища.

Дороги та інші покриття можна зводити в короткі терміни. Це величезна перевага перед асфальтовим покриттям. Якщо дорога тимчасова, то її можна легко розібрати і використовувати матеріал повторно. Крім того, плити легко транспортувати до місця будівництва і монтувати.