Основні етапи будівництва будинку з бруса Безсумнівно, практично всі мріють про власному будинку, розташованому за містом. Але далеко не всі розуміють, а також беруть до уваги, наскільки важливо своєчасно ознайомитися з основними етапами, щоб не допустити серйозних помилок, які спричиняють надмірні витрати, наприклад, на www.sintegral.ru.

Підбираючи ділянку, який надалі буде використовуватися, необхідно орієнтуватися не тільки на фінансовий аспект. Фахівці рекомендують попередньо провести спеціальний аналіз, що дозволяє встановити глибину, на якій розташовуються підземні води, тип самого ґрунту, тощо. Ці дані вам потрібні для того, щоб підібрати найбільш вдалий фундамент, правильно розташувати гідроізоляцію, інші матеріали.

Перед зведенням також варто підготувати проект. Так, можна буде відразу ж встановити необхідну кількість матеріалу для будівництва, підібрати оптимальні шляхи для реалізації, підготувати інструменти, обладнання. До складання можна залучити майстрів, скористатися відповідними програмами.

Далі можна переходити до підготовки фундаменту. Як правило, під будови з деревини встановлюють стрічкові, опорні типи. Наприклад, якщо будинок буде мати мінімальну вагу, то краще скористатися опорними типами, оскільки їх монтаж потребує мінімальних вкладень. Як тільки його підготовка буде здійснена, можна переходити до безпосереднього монтажу обв'язки.

Далі здійснюється підготовка самого зрубу, а також його монтаж. Дана процедура відносно проста, швидка, оскільки на виробництві застосовуються високотехнологічне обладнання. Але при цьому почекати з іншими роботами після монтажу все ж доведеться, так як потрібен час на усадку. В залежності від того, який саме брус вами застосовується, процес може тривати 7-12 місяців.

Покрівельна система встановлюється по закінченню усадочного процесу. Для досягнення необхідного рівня надійності спочатку монтується решетування, попередньо оброблена відповідними захисними складами. Потім йде гідроізоляція, утеплювач і вибраний вами покрівельний матеріал.

Монтаж дверних, віконних конструкції, укладання обраного підлогового покриття, а також оздоблення стін здійснюється на фінальному етапі.