Важливість GSM систем безпеки для сучасного суспільства Науковий інноваційний центр «Застава» готовий взятися за ницзастава.рф, а також провести ницзастава.рф, тим самим спростивши життя багатьом підприємствам.

Сьогодні торкнемося тему GSM систем безпеки, які все більше набирають популярності серед населення нашої країни.

GSM сигналізація і можливості GSM охоронних систем безпеки, а даний момент, системою охоронної GSM сигналізації нікого не здивувати. Виробники нарощують виробничі обороти, розробляють і додають все нові можливості gsm сигналізації

Наприклад, крім основної охоронної функції, GSM системи сигналізації навчили керувати електрообладнанням, стежити за температурним режимом у приміщенні і включати або відключати опалювальне обладнання виходячи з показників температури. При цьому, господар розумною GSM сигналізації, завжди буде в курсі подій або рішень, і буде повідомлений за допомогою SMS повідомлень або дзвоном на мобільний телефон.

Комплект GSM сигналізації (Склад GSM охорони)

Система GSM-охорони складається з базового блоку і охоронних або пожежних датчиків, залежно від бажання замовника, можна запрограмувати в блок GSM сигналізації.

Якщо провести аналогію, то можна сказати, що Центральний блок GSM сигналізації - це мозок всієї системи, а датчики - це очі і вуха системи охорони.

Як працює охоронна GSM сиганлизация?

Датчики посилають сигнали тривоги на блок сигналізації, який у свою чергу повідомляє власника SMS-повідомленням або дзвінком. Для цього в блок сигналізації використовується GSM модем, схожий на той, який встановлений в наших мобільних телефонах. Відповідно для повноцінної роботи GSM сигналізації, Вам необхідно встановити SIM-карту оператора мобільного зв'язку.

Яку SIM-карту встановити в GSM сигналізацію?

Все залежить від зони покриття того чи іншого мобільного оператора, в тій місцевості, де планується установка GSM сигналізації.

Якщо Ви зацікавлені в придбанні системи GSM охорони, але не знаєте який комплект gsm сигналізації вибрати, зателефонуйте нам і ми з радістю допоможемо Вам у виборі GSM сигналізації.

Також «Застава» рекомендує встановлювати разом з GSM сигналізації систему відеоспостереження з можливістю перегляду через інтернет, таким чином коли приходить тривожне повідомлення на мобільний телефон, у Вас є можливість перегляду відео онлайн з телефону, планшета або ноутбука і бути в курсі подій які відбуваються у Вас на об'єкті.