Як розставити контейнери з рослинами у дворі Контейнери для декоративних рослин з однаковим успіхом використовуються як для прикраси внутрішніх кімнат, так і присадибної території. В останньому випадку відбувається з'єднання котеджу і саду в одному стилі, при цьому значно спрощується догляд за висадженими рослинами.

Щоб результат декорування присадибної території був максимально хорошим, рекомендується використовувати певні прийоми:

1. Внутрішній двір. За рахунок твердого покриття і близькості житла ця ділянка дуже нагадує кімнату, тому при розміщенні різних квіткових діжок, горщиків і ящиків краще всього спостерігати свободу, не захаращуючи при цьому простір. Дуже красиво виглядають підвісні контейнери на прилеглих стінах і парканах.

2. Доріжки і сходинки. Доріжки можна прикрасити окремо стоять групами квіткових контейнерів: відстань між ними може бути як однаковим, так і довільним. Те ж саме стосується і ступенів, головне, щоб використовуваний декоруючі елементи не захаращували прохід. Перила та балюстради зазвичай прикрашають добре зафіксованими настінними квітковим ящиками.

3. Стіни. Сади, які з причини своєї маленької площі не обладнані ділянкою під вирощування рослин, озеленюють різними настінними квітковими конструкціями. При цьому найважливішим моментом є надійність кріплення і вільний доступ для необхідного догляду.

4. Балкон, дах. Відмінна площа для озеленення, яке потрібно проводити з урахуванням несучих здібностей

Як розставити контейнери з рослинами у дворі
вищеназваних конструкцій. Найчастіше застосовується одиночне розміщення горщиків на найнадійніших ділянках: найчастіше це – краю. Так як використовуються декоративні рослини найчастіше відрізняються своєю теплолюбивостью, дуже важливо забезпечити їм максимально сприятливий температурний режим, особливо в літню пору, коли вони ростуть найбільше. Це ж стосується і уподобань кожної рослини, які можуть бути вологолюбними, або навпаки, віддавати перевагу сухий грунт: всі ці моменти враховуються при розміщенні квіткових контейнерів.

5. Південна стіна. Зазвичай це – саме тепле місце на ділянці, тому їх намагаються не затінювати додатковими спорудами. Саме тут намагаються розміщати діжки з найбільш теплолюбними рослинами. Особливо красиво виглядають звисають ліани з цегляною садової стінки, якщо вона має достатню висоту: тому плетуться рослини в контейнерах найзручніше розмістити тут.