Як можна використовувати природний камінь в інтер'єрі Використання каменю в ландшафті присадибної ділянки, оздоблення їм приміщень зсередини і зовні стає все більш популярною. Безпечні натуральні природні матеріали приходять на зміну синтетичним.

Багато дизайнери сучасних інтер'єрів пропонують для обробки природний камінь, який запропонований на ринку досить широким асортиментом, починаючи від варіантів вихідного матеріалу і закінчуючи різною колірною гамою.

Переваги природного каменю

Привабливість природного каменю для його застосування в декорі інтер'єру, зовнішніх оздоблювальних робіт вдома і в малих архітектурних формах ландшафтного дизайну засноване на важливих перевагах даного матеріалу:
- природність, натуральність, неповторність;
- різноманітність колірної гами і форм;
- незвичайна структура природного каменю;
- можливість різних інтерпретацій при використанні;
- збереження форми, міцність і надійність;
- стійкість до впливу вологи.

Широкий спектр переваг дає можливість використовувати камінь в багатьох сферах оздоблення житла і декору.

Природний камінь в інтер'єрі і ландшафтному дизайні

Досить модний напрямок оздоблення інтер'єрів приміщень розвивається стрімко. Камінь надає будь-якому інтер'єру досить розкішний вигляд і неповторність завдяки привабливості та оригінальності малюнка, властивого кожному виду каменю. Каменем обробляють стіни повністю або виділяють ділянку стіни, називаючи його акцентной стіною інтер'єру. Також камінь може використовуватися для обробки віталень кімнат, кухонь, коридорів і ванних кімнат. Дизайнерські рішення при використанні природного каменю вражають і приваблюють увагу.

Як можна використовувати природний камінь в інтер'єрі
У тому випадку, якщо акцентна стіна обробляється каменем, це означає, що камінь повинен використовуватися і в інших деталях стильного інтер'єру. Для таких цілей застосовують обробку камінів, арок, колон, сходів. Міцність каменю використовується при створенні полиць, стільниць і підвіконь. Такі вироби прослужать довго без деформації і зміни зовнішнього вигляду. Природним каменем вистилають підлоги, що надає інтер'єру особливу вишуканість.

Область використання каменю поширюється на виготовлення балконів, заборів і фасадів будинків. Дивовижно виглядають у дизайні ландшафту вазони з каменю, доріжки і підлогове покриття біля басейнів. Натуральні камені виглядають органічно створених на присадибній ділянці на галявинах, квітниках, ставках, водоспадах і фонтанах.
Таким чином, втілюючи неймовірні дизайнерські ідеї в життя з використанням природного каменю, можна створити комфортну, вишукану і затишну обстановку.