Металеві паркани види, особливості, переваги Зараз складно зустріти приватний будинок без паркану чи огорожі. Будь огорожа виконує одночасно декілька функцій. Вона позначає межі ділянки, захищає територію від проникнення сторонніх осіб та чужих поглядів.

Зараз багато домовласники звертають особливу увагу на декоративну функцію парканів.

Споруди різних видів, службовці для захисту території та межі її кордонів, можуть бути суцільними (глухими) та несуцільними, з просвітами. Важливим моментом для власника приватного будинку і ділянки стає вибір відповідного матеріалу. Найчастіше сьогодні зустрічаються наступні види зборів:

 • дерев'яні;

 • металеві;

 • цегляні;

 • кам'яні;

 • бетонні і залізобетонні.
 • Особливості та переваги металевих огорож

  Особливою популярністю серед власників заміських котеджів і будинків користуються в даний час металеві конструкції, які можуть бути різних видів.

  1. Огорожі з профнастилу. Багата колірна гамма дозволяє підібрати профнастил практично будь-якого потрібного кольору. Такий ni-max.ru виглядає, його просто встановлювати. Він не вимагає особливого догляду і служить досить довго. Металеві листи, виготовлені з міцної сталі, можуть мати оцинковане або полімерне покриття. Цей матеріал відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень.

  2. Паркани з сітки рабиця. Металева сітка – найдоступніший за ціною матеріал. Її часто використовують в якості постійного або тимчасового огородження, що не вимагає серйозних грошових витрат. Паркан із сітки рабиця швидко монтується. Він довговічний, при необхідності його можна легко відремонтувати.

  3. Огорожі з цілісних металевих листів. Через них, як через конструкції з профлиста, не проглядаються будинок і ділянку. Для цього довговічного металевого огородження характерний досить простий монтаж. Колірний асортимент листів металу відрізняється різноманіттям.

  4. Ковано-зварні секційні паркани. Це далеко не найдешевший варіант, але витрати цілком виправдовуються. Подібний вид огорож приваблює красою, функціональністю і практичністю. Багато спеціалізовані компанії пропонують подібні ni-max.ru і швидко монтують їх. Замовник має можливість вибрати підходящий варіант дизайну. Якщо метал підданий якісної антикорозійній обробці, то він збереже свої властивості протягом 45-50 років.