Пісок як будівельний матеріал Будівельний пісок вважається сипучим матеріалом неорганічної породи, розміри зерен якого не більш 5 мм, що використовується не тільки в будівництві, але і в різних промислових областях.

Основа будівельного піску – гірська порода, утворена в результаті природного руйнування під впливом зовнішнього середовища і часу.

Будівельний пісок і його значення

Даний вид матеріалів, за рахунок своєї низької вартості, широко використовується як наповнювач для будівельних сумішей, бетону, а також з метою облаштування фундаменту і автомобільних доріг. Використовувати його можна також з метою впорядкувати територію або в якості дренажу, що дозволить вирівняти поверхню землі. Покриття, матеріали та різні вироби, виготовлені з використанням піску, отримують підвищену міцність і експлуатаційні характеристики, завдяки твердій структурі піщаних частинок. Невелика вартість піску робить його популярним і затребуваним в будівельній середовищі, а його якості дозволять ефективно використовувати його в будівництві.

Щоб зрозуміти всю широту використання будівельного піску, зазначимо, що для однієї тільки Москви щорічно використовується 8 мільйонів кубічних метрів цього матеріалу. До того ж з піску роблять будівельні матеріали і різні промислові вироби.

Що необхідно знати про будівельному піску?

Будівельний пісок володіє широкою класифікацією. Певний вид піску використовується для конкретних потреб. Якщо підібрати вид неправильно, це може позначитися на погіршенні якості отриманого матеріалу або виробу. Іноді недобросовісні постачальники можуть приховувати технічні характеристики піску, який вони постачають. На жаль, всі невідповідності можна перевірити, тільки уважно оглянувши супутню документацію.

Пісок як будівельний матеріал
Великі компанії, що поставляються пісок, обов'язково проводять процедуру на перевірку матеріалу за його хімічної і фізичної складової. Після перевірки видається спеціальний сертифікат, який є гарантом того, що bulkmaterials.ru відповідає всім нормам.

Від чого залежить вартість будівельного піску:

• відстань до розроблюваного родовища;

• проводяться операції, що забезпечують технічні показники піску;

• затребуваність на місцевих ринках будівельних матеріалів;

• вид піску.

В кінцеву вартість піску включаються витрати на його транспортування від родовища, тому, чим воно ближче, тим дешевше буде матеріал.

Щоб поліпшити технічні характеристики піску, його піддають обробці. Наприклад, щоб виготовити високоякісний бетон, необхідно використовувати очищений від глинистих домішок пісок.