Композитна покрівля та деякі особливості її монтажу Такий вид покриття для покрівлі, як черепиця, в наші дні поки ще не користується такою високою популярністю як, приміром, металочерепиця, що, насамперед, пояснюється відносно високою вартістю даного матеріалу і відсутністю у споживачів інформації про його основні властивості.

В реальності ж, ціна у подібній черепиці не настільки вже й висока. Адже вона, принаймні, у порівнянні зі своїм натуральним аналогом коштує в рази дешевше, однак у плані своєї якості вони, при цьому, абсолютно не відрізняються. Крім того, по своєму зовнішньому вигляду така черепиця також дуже сильно схожа на свого натурального побратима.

Якщо говорити про композитної черепиці більш простими словами, то дане покриття це не що інше, як об'єднання в одне ціле кількох різних різновидів покрівель. Завдяки цьому, дане покриття відмінно совместило в собі всі достоїнства інших різновидів черепиці.

Властивості композитної покрівлі

Якщо говорити про властивості такої черепиці, то тут, насамперед, необхідно обов'язково відзначити наступні моменти:
• Досить солідну міцність.
• Чудову стійкість до впливу корозії.
• Здатність з легкістю адаптуватися до різних кліматичних умов.
• Дуже істотну довговічність.
• Надзвичайно високі показники в плані пожежної безпеки.
• Можливість її застосування навіть на досить складних дахах.
• Чудову гнучкість, що дозволяє даного матеріалу абсолютно будь-які форми.

Укладання карнизної черепиці

Композитна покрівля та деякі особливості її монтажу
Перед безпосереднім монтажем даного типу черепиці, як правило, спочатку споруджується спеціальний карнизний звис. Потім до основної кроквяної конструкції в обов'язковому порядку прикріплюються додаткові карнизні дошки. Після цього зазвичай настає черга установки особливих кронштейнів, призначених для навішування на них водостічних жолобів. І, нарешті, на самій останній стадії установки здійснюється монтаж вже самого карнизного елемента.

Укладання рядової покрівельного покриття

У подібній ситуації, роботи з укладання черепиці в обов'язковому порядку повинні починатися з самої верхньої точки. Далі всі наступні нижні черепиці дуже акуратно підштовхуються під верхні, які, в свою чергу, вже повинні бути прикріплені до основи. Скріплювати цю черепицю можна двома різними методами: за допомогою молотка або спеціальним пневматичним пістолетом. При цьому якщо роботи будуть проводитися за допомогою пістолета, то укладання, власне, цілком можливо буде виконувати і знизу вгору.