Ножичний підйомний стіл На сьогодні багато компаній, які займаються грузоподъемами, використовують у своєму арсеналі підьомний ножичний стіл, головне призначення якого полягає в тому, щоб переміщати вантаж тільки у вертикальному положенні з одного рівня на інший.

Використовується platform-master.ru в різних випадках і їх вантажопідйомність коливається від 100 кг до 10 тонн, що дуже часто необхідно в складах, супермаркетах, магазинах і навіть у логістичних комплексах. Важлива необхідність використання такого обладнання в тому, що з його допомогою можна значно прискорити переміщення будь-якого вантажу.

Ножичний підйомний стіл
При цьому, зберігши його цілісність, а також значно полегшити роботу персоналу, який безпосередньо відноситься до грузоподьемам. Незважаючи на складність конструкції ножничного підйомника, принцип його роботи дуже простий. Для початку оператор натискає на кнопку пульта управління, після чого включається мотор гідростанції.

Внаслідок цього масло по рукавах надходить в гідроциліндри і, коли у них створюється певна сила тиску, важелі підйомника розкриваються і платформа від підйомника починає своє вертикальне рух, перебуваючи при цьому в горизонтальному положенні. Сама по собі висота підйомника може варіюватися від 0,5 до 16 м. Крім того, існує дуже велика різноманітність підйомних столів, тип яких ножичний.

Наприклад, є витяги зі спареними ножицями, щоглові гідравлічні і низькорамні підйомники. Крім різноманітності цих підйомних столів, їх ще й укомплектують залежно від діяльності підприємства.

Наприклад, можуть бути перила, додаткові пульти управління, різне покриття платформи, сигналізатори, що сповіщають про закінчення руху підйомника. Така додаткова комплектація оптимізує не тільки роботу самого підйомника, але і процес управління ним. Також це значно збільшує ефективність його використання і навіть рівень безпеки.