Топ-3 способи прибрати подряпини з ламінату назавжди У кожному будинку або офісі роль підлогового покриття виконує ламінат. Цей матеріал зарекомендував себе дуже міцним, але іноді, навіть він не може витримати механічного впливу, з-за чого з'являються різного роду подряпини, а також вм'ятини.

Такі пошкодження можуть з'явитися після того, як ви затіяли перестановку меблів або ж від звичайної дитячої гри.

Наявність домашнього вихованця, наприклад, собачки також може негативно вплинути на підлогу.

Якщо трапилося так, що на підлоговому покритті з'явилися подряпини, необхідно відразу ж вирішити цю проблему, а для цього немає потреби звертатися до професіоналів, адже це можна зробити самостійно. Ми, в свою чергу, представляємо три методу, як це можна зробити.

#10102; Восковий олівець, можна вважати найбільш легким і дешевим способом прибрати подряпини. Вам спочатку потрібно купити олівець, який відповідав би кольором підлогового покриття. Перед тим як приступати до справи, гарненько очистіть пошкоджене місце, якщо на ньому є пил. Тепер слід заповнити пошкоджені місця і трошки почекати. За допомогою ганчірочки відполіруйте це місце, щоб надати йому закінчений вигляд. Правда, варто врахувати, що цей метод працює, якщо поверхня не сильно зіпсована, то є невеликі подряпини.

#10102; В наш час придумали досить цікавих речей, серед яких і спеціальні набори для маскування подряпин підлогових покриттів. Такий набір не складе труднощів придбати, а як ним користуватися, має бути розписано на упаковці. Цим методом маскують неглибокі пошкодження.

#10102; Останнім і найбільш ефективним методом буде використання спеціальної замазки, так як вона є найбільш надійною помічницею у цій справі. Спочатку, як і в першому методі, очистіть поверхню і нанесіть речовина. Потім, через кілька хвилин, коли замазка висохне, від пошкодження не буде і знака. Таким способом ви зможете замаскувати навіть самі великі подряпини.