Як вибрати склопакети для територій з холодним кліматом Сучасний ринок склопакетів і профілів пропонує величезний вибір найрізноманітніших моделей. Споживач може дозволити собі встановити конструкції з масиву дерева, а також найпростіші і дешеві ПВХ вікна.

Але яку замовити систему, якщо до неї висуваються специфічні вимоги, наприклад, об'єкт знаходиться в суворих кліматичних умовах?

Особливості «теплих» склопакетів

В даному випадку покупця цікавить енергозбереження. Виробники пропонують вирішити проблему втрати тепла, встановивши вікна зі спеціальним покриттям на стеклах. В результаті буде достатньо двокамерної конструкції. У середньому опір теплопередачі у таких системах становить 0,7-1 м2С/Вт. Це високі показники, які забезпечують комфортний мікроклімат у житловому чи робочому приміщенні. Наприклад, при температурі ззовні -20 градусів, а внутрішньої +20 через вікно стандартних розмірів з енергозберігаючим склопакетом втрачається всього 70 Ват тепла.

Щоб egidaokon.ru для монтажу в приміщеннях з підвищеними вимогами, варто звернутися в компанію з багаторічним досвідом. Навряд чи клієнту такої фірми доведеться платити більше за популярності бренду, зате він отримає впевненість в якості продукції, а також завжди зможе вийти на зв'язок з виконавцем. До того ж, компанії з відомим ім'ям пропонують комплексні професійні послуги, що включають доставку та монтаж вікон.

Де вигідно купувати ПВХ конструкції?

Якщо ви розглядаєте варіанти з вікнами без покриття, то варто зробити акцент на кількості камер у профілі. Коли на вулиці переважає мінусова температура, оптимальним варіантом буде трикамерна модель. Якщо вікно нестандартне, наприклад, належить скління балкона або веранди, отвору в виробничому приміщенні, то підійде п'ятикамерний профіль. Крім заощадження тепла він здатний витримувати значну механічну навантаження.

Є тематичні форуми з цікавими порадами, egidaokon.ru для різних випадків. Споживачі часто говорять про компанії «Егіда», як про відповідального виконавця, який пропонує хороший продукт за розумною ціною. Можна скористатися послугами інших відомих фірм Санкт-Петербурга.

Важливо пам'ятати, що на заощадження тепла впливає не тільки сама віконна конструкція і склопакет, але і якість монтажу. Саме тому встановлювати вікна повинні майстри з великим позитивним досвідом.