Помилки при укладанні ламінату Ламінат по праву вважається серед покупців одним з найбільш гідних підлогових покриттів. Нерідко власники квартир беруться за самостійну укладання настилу.

Таким чином, заощаджуючи витрати на ремонт приміщення. При такому підході дуже важливо уникнути поширених помилок.

#10102; Неякісне з'єднання підкладки.

Підкладка під ламінат стелитися для амортизації. Завдяки цьому покриття не скрипить і служить досить довго. Найчастіше матеріал продається в рулонах або матах. Необхідно як слід з'єднати розрізнені елементи в єдине полотно. Найзручніше добитися цього за допомогою скотча. У процесі роботи стежте за тим, щоб стрічка рівномірно припадала на сусідні листи. Інакше під впливом навантаження шви, з часом, можуть розійтися.

#10103; Відсутність перев'язки між пластинами.

Ще одна поширена помилка полягає в слабкій перев'язці між ламінованим дошками. Торцеві шви сусідніх рядів ні в якому разі не повинні припадати один на одного. Як мінімум, вони повинні бути зміщені приблизно одну третину довжини пластини. Точно таке ж правило використовується і при зведенні цегельних стін. Це надає додаткову міцність конструкцій, що складається із збірних елементів.

#10104; Непередбачені деформаційні шви.

Зазори уздовж кожної стіни – обов'язковий крок у процесі складання. Якщо його пропустити, пізніше це може вилитися в серйозну проблему. При розширенні ламінат упреться в перешкоди і піде хвилями. В результаті замкова система покриття дуже швидко прийде в непридатність. Привести до такого ефекту здатне випадкове затоплення приміщення. При намоканні ламінат має властивість збільшуватися в розмірах.

Виключіть перераховані неточності при укладанні настилу і він прослужить вам набагато довше. При цьому не втрачаючи свого початкового зовнішнього вигляду.