Мармурова штукатурка гідності і технологія нанесення Мармурова штукатурка сьогодні дуже популярна для обробки внутрішніх і зовнішніх стін будівлі. У своєму складі вона має пофарбовану гранітно-мармурову крихту і сополімери акрилу.

Найчастіше мармурову штукатурку застосовують як фінішне покриття на вже підготовлену поверхню.

Особливою популярністю користується венеціанська штукатурка під мармур, яка складається з гашеного вапна, мармурової муки, запашного граніту та інших компонентів. Вона створює на поверхні покриття, що імітує мармур.

Наносити мармурову штукатурку можна на будь-яку підготовлену поверхню: ДСП, залізобетонні або дерев'яні панелі, гіпсокартон, фанеру, пофарбовані стіни і т. д. найголовніше правило – стіни повинні бути попередньо оштукатурені. Якщо це правило не буде виконано, то нанесений шар може потріскатися або відшарується.

Переваги мармурової штукатурки:

- морозостійкість;
- стійкість до впливу хімічних речовин;
- надійність, гнучкість і еластичність;
- стійкість до впливу ультрафіолету;
- легкість у догляді;
- екологічність;
- висока ударостійкість;
- різноманіття відтінків і фактур.

Отже, поверхня очищена від бруду, плям, іржі, вона висушена, а тріщини та інші дефекти і виступи усунені. Можна приступати до нанесення грунтовки і наступного шару штукатурки. Важливо дотримуватися всі погодні і температурні умови для її нанесення – необхідно, щоб рівень вологості і температури був оптимальним для роботи з даним видом штукатурки.

Для нанесення покриття вам знадобляться такі інструменти та матеріали: ванночка з металевою мішалкою, терка з нержавіючої сталі, металевий кельма, плоска кисть з подовженою рукою, електродриль та подовжувач, рулетка, рукавички, поліетиленова плівка, стрічка малярна і драбина.

За допомогою терки і кельми приступаємо до нанесення штукатурки. Товщина шару повинна бути як можна менше. Після нанесення штукатурки та її підсихання проводиться затирка поверхні за допомогою терки. Оштукатурена поверхня повинна просохнути протягом декількох діб.

Якщо вам потрібна труба електрозварна за низькою ціною, рекомендую придбати її тут www.ssc.org.ua.