Цементна штукатурка Майстер Цементна штукатурка «Майстер» -один з двох продуктів, які відкривають нову зимову серію» матеріалів торгової марки «Крепс».

Склад модифікований спеціальними противомо-розными добавками, що дозволяють застосовувати його при температурі до -10 градусів Цельсія.

Змішаний з водою, він легко перетворюється в густий пластичний розчин, незамерзаючий при роботі і придатний для ручного і машинного www.postroil.com.

Продукт успішно пройшов випробування в кліматичних камерах, які імітують максимально наближені до реальності умови.

Цементна штукатурка Майстер
Важлива деталь: ціна матеріалу збільшилася незначно - вона не набагато більше, ніж у аналогів, що використовуються в стандартних умовах (від +5 градусів Цельсія).

Морозостійкість готового покриття - F50, міцність на стиск відповідає марки М25.

Штукатурний склад наносять на міцне, тверде підставу, очищену від пилу, бруду, масла, залишків старих www.postroil.com, відшарованих ділянок. Воно не повинно мати льоду і інею. Наявні дефекти заповнюють цим же розчином.

Цементна штукатурка Майстер
При ручному нанесенні розчин кладуть за допомогою широкого металевого шпателя або напівтерка і затирають в полусхватившемся стані.

Товщина шару при суцільному нанесенні повинна бути в межах від 3 до 10 мм, при частковому - до 30 мм. Повторно роботи проводять тільки після повного схоплювання першого шару.

Крепс «Майстер» надає унікальну можливість проводити штукатурні роботи взимку в неопалюваному приміщенні, не втрачаючи часу на очікування потепління. А якщо вас цікавить www.gssnab.ru рекомендую скористатися послугами компанії www.gssnab.ru.