Як монтувати сендвіч панелі При будівництві будівель в даний час дуже популярні сендвіч-панелі. Ознайомитися з різними видами цих панелей ви можете на сайті компанії НТК. Слід зазначити, що сендвіч-панелі зазвичай встановлюються на огороджувальні конструкції стін.

Під час монтажу цих панелей потрібно дотримуватися певну послідовність.

Порядок установки: Касетний профіль повинен бути закріплений в горизонтальному положенні. До наступного етапу потрібно поставитися дуже уважно. Це укладання утеплювача. Укласти його всередині каркаса стін треба так, щоб він не з'їхав вниз. Навколо каркаса будівлі необхідно розкласти пачки з касетним профілем. Таким способом процес установки буде відбуватися максимально швидко.

Як монтувати сендвіч панелі
1. Тепер можна приступити до монтажу касет. Вони встановлюються знизу вгору. До елементів каркаса касети кріпляться саморізами. Для цього процесу також можуть підійти спеціальні цвяхи, які забиває монтажний пістолет. Дві ущільнювальні стрічки, зроблені з пінополіуретану, повинні бути проклеєні між двома касетами. За допомогою саморізів скріплюються між собою і профілі. Після виконання цих операцій буде виходити стінне самонесуче покриття. Касету можна закріпити до колон каркаса, таким чином, не потрібні будуть додаткові ригелі. Ця стінова панель може витримати великі вітрові навантаження.

2. Наступним етапом є укладання утеплювача між цоколем будівлі і першою з касет. Всередині будівлі між першою касетою та цоколем необхідно встановити декоративний доборний елемент. Він закриє утеплювач. Залишилися касети монтуються таким же чином. Не можна забувати про ущільнювальної стрічки. Кожні 300 мм вони скріплюються один з одним саморізами.

Як монтувати сендвіч панелі
3. Утеплювач потрібно класти всередину касети, а на ребра встановлюється терморозривом. Тепер прийшов час облицювання фасаду. Для цього існує великий вибір матеріалів. В даний час великим попитом користуються сайдинг і профільований настил. Можна також використовувати композитні фасадні матеріали.

4. Якщо для будівництва обрана конструкція стіновий сандвіч-панелі, що має додатковий утеплювач, повинна бути забезпечена додаткова жорсткість всередині касети. Для цієї мети можна використовувати профілі 2 мм.