Газон на дачній ділянці Ви задумалися про те, щоб посадити на дачі газон, але сумніваєтеся, чи принесе він яку-небудь користь? Давайте спробуємо разом розібратися, чим же може бути корисний газон.

Звичайно, всі ми хочемо, щоб наш дачну ділянку радував око. Акуратно підстрижений газон виглядає дуже красиво, прикрашає місто територію, приносить естетичне задоволення. Доглянута зелена галявина допомагає створити враження єдності, об'єднати між собою інші елементи вашого саду – водойми, альпійські гірки, квіткові клумби, доріжки, чагарники.

Можливо, вам підійде ecostepstyle.ru, яка не вимагає догляду і легко стелиться на ділянці.

Газон на дачній ділянці
Зелений колір заспокоює нервову систему і допомагає зняти напругу і відновити сили. Відчуваєте втому чи спустошення? Спробуйте просто посидіти на м'якій зеленій траві на свіжому повітрі, і ви відразу ж відчуєте прилив сил і енергії.

Газон також корисний і для очищення повітря, він відмінно затримує пил. Трав'яний покрив виділяє іони кисню з негативним зарядом, які корисні для людського організму. Крім цього, багато трав'яні культури здатні виробляти речовини, які знищують бактерії.

Газон відмінно поглинає звук і може служити захистом від шуму. Тому навіть якщо неподалік від ділянки знаходиться дорога, газонне покриття допоможе нейтралізувати шумовий фон.

Газони володіють ще однією корисною властивістю – вони формують комфортний мікроклімат. Завдяки стриженої траві, в спеку вода більш інтенсивно випаровується з грунту. Це призводить до зниження температури над поверхнею газону на кілька градусів, і тому у зеленої галявини людина легше переносить спеку.

Для грунту газон теж дуже корисний. Він оберігає її від перегріву і пересихання, запобігає розтріскуванню, допомагає очистити землю від шкідливих мікробів. Крім цього, органічні речовини минерализируются в шарі дернини швидше, ніж у незасіяними ґрунті.