Декоративна штукатурка відмінне рішення для сучасного інтер'єру По своїй суті, декоративна штукатурка є спеціальним будівельним розчином, призначеним для фінального облагороджування як внутрішніх, так і зовнішніх стінових поверхонь.

Сьогодні такого виду штукатурка досить широко застосовується при декоруванні як житлових, так і різного роду громадських приміщень.

Головні особливості декоративних штукатурок

Подібного роду штукатурні суміші, як правило, за своїм складом дуже сильно схожі з традиційною штукатуркою. Єдина відмінність тут полягає лише в присутності в складі перших різних додаткових гранулянтів, які, в подібній ситуації, можуть бути представлені як у вигляді кам'яної крихти, так і у вигляді деревних волокон.

Реалізуються такого виду штукатурки сьогодні, як правило, у двох основних варіантах виконання: у вигляді вже повністю готових до застосування сумішей, а також у вигляді порошкоподібних субстанцій, які перед безпосереднім застосуванням потрібно розводити у відповідності з інструкцією.

Використання декоративних штукатурок

Декоративна штукатурка відмінне рішення для сучасного інтер'єру
Подібного виду штукатурки сьогодні користуються у дизайнерів досить широкою популярністю, оскільки вони передбачають можливість застосування різних додаткових наповнювачів, які допомагають робити таку обробку істинно неповторною і унікальною. Завдяки цьому, за допомогою таких декоративних штукатурок цілком реально без особливих зусиль створювати безліч різних ефектів, аж до виконання навіть об'ємних покриттів.


Різновиди декоративних штукатурок

У ході підбору найбільш підходящої декоративної штукатурки дуже важливо пам'ятати про те, що вона за типом наповнювача зазвичай поділяється на кілька різних видів:
- Структурну;
- Фактурну;
- Венеціанську.

У доповненні до цього, даного роду штукатурка також ще діляться на різні види і використовуваної в них зв'язує складової. Так, у акрилової штукатурки, в якості такого сполучного компонента виступає спеціальний акриловий полімер, який допомагає робити такий розчин максимально еластичним. Правда, при цьому, такого типу штукатурка дуже сильно схильна до впливу ультрафіолету, що, відповідно, робить її непридатною для зовнішнього застосування.

У мінеральних штукатурках, роль сполучного речовини зазвичай виконує простий цемент. За рахунок цього, виконані з такого роду сумішей покриття виходять неймовірно міцними і досить стійкими. Мінусом у таких штукатурок вважається те, що вони дуже сильно бояться впливу вологи.

Що стосується силіконової штукатурки, то у них в якості основного сполучного елемента виступає особлива синтетична смола, яка як раз і робить таку штукатурку неймовірно стійкої до впливу УФ-променів і високої вологості. Реалізується така штукатурка зазвичай у вигляді вже порожниною готових до застосування сумішей, і має безліч різних забарвлень.