Ангари і вентильовані фасади Як для людини має значення його зовнішній вигляд, так і будівлі характеризується зовнішнім фасадом. Гості судять про людину по фасаду будинку, в якому він живе.

Вентильовані фасади

Цей вид фасаду вважається найбільш економічним з точки зору вкладених коштів. Для облицювання стін фасаду використовуються полімерні панелі, це прийнятний матеріал, який легко монтується.

Головна відмінність таких робіт полягає в тому, що www.teplokontur.com не припускають використання мокрих матеріалів. Полімерні панелі кріпляться механічним шляхом.

Не використання мокрих матеріалів, дозволяє проводити монтаж конструкції при будь-якій погоді. Таким чином, монтаж можна робити в дуже стислі терміни.

У вентильованих фасадів дуже довгий термін експлуатації. Якщо навіть був пошкоджений якусь ділянку фасаду, то його можна простим способом замінити, не витрачаючи великі кошти на ремонтні роботи.

Такі фасади дуже практичні. За ними не потрібно доглядати або обслуговувати. Справа в тому, що зовнішня сторона фасаду омивається, і покриття полімерних панелей здатна очищатися за допомогою звичайного дощу. Тому на обслуговування фасаду не потрібно витрачати зайві гроші.

На відміну від мокрого фасаду, вентильований дуже мало важить. Один квадратний метр полімерних панелей важить дев'ять кілограмів.

Вентильовані фасади дозволяють використовувати додаткові засоби захисту будівлі. Утеплення та звукоізоляція фасаду здатні захистити фасад будинку від негоди і шуму.
Дизайн фасаду може бути самим різним, адже полімерні панелі виготовляються на замовлення.

Зводяться ангари

Великі будови як ангари, можуть зводитися в якості тимчасових споруд або довгострокових конструкцій. Процес складання таких конструкцій здійснюється за дуже короткий час. Варто відзначити, що www.teplokontur.com залежать від місця і площі побудованої конструкції.

Можна виділити два типу ангара: холодні і теплі. Холодні призначені для зберігання будівельних матеріалів, а теплі, наявності в них людей.

Швидкоспоруджувані ангари мають широке застосування. В незалежності від погодних умов, вони можуть зводитися до будь-якої точки земної кулі. Раніше такі будови не були можливі, але появи нових технологій дозволило будувати різні споруди за дуже короткі терміни. Залежно від призначення, виробники дозволяють використовувати і двоповерхові ангари.