Будинок з клеєного бруса Не одне століття деревина використовується в якості будівельного матеріалу. За весь час її використання вийшло виявити всі її переваги і недоліки.

Так, ameron-grupp.com дає можливість швидкого будівництва.


Що стосується недоліків, то основним є усадка, яка знаходиться в конфігурації геометричного розміру, після того як закінчили будову. За словами фахівців, в конструкціях з бруса, за рік усадка може бути близько десяти відсотків.

Однак, інноваційні технології дозволили забрати деревину такого недоліку, і розробники почали робити самі нові матеріали - брус на основі клею. На їхню думку, цей будівельний матеріал має багато позитивних сторін. Однією з них є міцність.

Для того, щоб матеріал був міцним, перш ніж склеїти, його сортують. І той матеріал, який бракований (тріщини або є сучки), відкладають окремо. Потім дошки починають склеювати.

Саме через міцності цього матеріалу, вже кілька років, люди будують будинки саме з нього.

Також, варто відзначити, що клеєний брус - екологічно чистий, тому що не принесе ніякої шкоди вашому здоров'ю. А в будинку, побудованого з цього матеріалу, ви ніколи не замерзнете, оскільки буде триматися тепло. Так що можна зробити висновок, що цей матеріал має функцію теплоізоляції.

Для того, щоб побудувати будинок з застосуванням клеєного бруса, вам не треба витрачати багато грошей, адже на заводі роблять всі комплекти для дому. Все що вам треба буде зробити - це зібрати. Весь брус випускають за стандартом. Так, довжина одного бруса близько двадцяти метрів. Але, якщо вам треба менше, то можна зробити під замовлення. Варто врахувати, що двадцять метрів - максимальна довжина, яку можуть зробити на заводі.

Будинок з клеєного бруса
Коли ви побудуєте будинок з клеєного бруса, то заповніть, що цей матеріал не вимагає особливого спостереження як з внутрішньої сторони, так і з зовні. З самого початку будівництва, стіни будуть рівними. Єдине що треба буде зробити - це придбати спеціальний антисептик. Це для того, щоб деревина не піддавалася гноению тощо. Застосовувати цей антисептик треба буде не менше ніж два рази на рік.

Головним недоліком цього матеріалу є не вогнестійкість. Як і вся деревина, цей матеріал також здатний швидко запалюються. Проте, не дивлячись ні на що, сьогодні на будівельних ринках цей матеріал справив фурор, і з кожним днем стає більш популярним.