Лакофарбові матеріали на основі епоксидної Епоксидні лакофарбові матеріали виробляються в двох упаковках. Основа таких фарб – епоксидна смола, яка є простим поліефіром. Твердіння смол можливо при взаємодії з азотовмісними сполуками.

Процес затвердіння смол відбувається без усадки покриття.

Якщо ж у вас є фірма, яку необхідно скасувати, то opg.ru повинна проходити відповідно до законів країни, де ви живете.

Епоксидні лакофарбові матеріали можна застосовувати без шкідливих розчинників, так як до їх складу вже входять спеціальні розчинники. Такі фарби можна застосовувати у внутрішній обробці поверхонь і різних об'ємних судин. Епоксидні фарби знижують ризик займання пофарбованих поверхонь, вони не несуть токсичних речовин та безпечні для оточуючих. Лакофарбові матеріали на основі епоксидних смол можна застосовувати на дерев'яних та металевих поверхнях. Вони володіють хорошою адгезією, вологостійкістю і стійкі до багатьох розчинників.

Лакофарбові матеріали на основі епоксидної
Однак, у таких барвників є й недоліки. Наприклад, вони не витримують низьких температур, тому фарбування потрібно проводити при температурі не нижче 10 градусів. Так як фарби складаються з двох компонентів, то після змішування масу фарби не можна зберігати довгий час. Також ці фарби можуть вицвітати від впливу прямих сонячних променів.

Щоб знизити температурний режим застосування, епоксидні фарби модифікують з допомогою полівінілхлоридних складів. Таким чином, суміш можна застосовувати при температурі мінус 5 градусів і навіть нижче. Існують і інші добавки, що сприяють зручному нанесення фарби на будь-які поверхні, виключаючи складний процес підготовки.