Пол на кухні підбір найбільш відповідного покриття Присутня на кухні підлогове покриття, без всяких сумнівів, має не тільки відрізнятися чудовою стійкістю до впливу вологи і вельми значних навантажень, але і, що дуже важливо, повністю відповідати абсолютно всім вимогам безпеки і обов'язково бути досить привабливим.

Саме тому, сьогодні, в подібній ситуації, як правило, найчастіше якраз і застосовують такі матеріали, як ламінат, кахель, лінолеум, які, в плані своїх експлуатаційних якостей, які найбільшою мірою підходять для застосування в подібних приміщеннях.

Плитка з кахлю

Даного типу плитка, як відомо, володіє неймовірно високим показником зносостійкості, абсолютно не боїться ні расправленного жиру, води і, що дуже важливо, чудово відмивається від всіляких забруднень. До того ж, що також дуже актуально, виконана з кахлю плитка ще й відрізняється просто фантастичним різноманіттям всіляких колірних і текстурних рішень.

Однак, при цьому, кахель також має і ряд деяких мінусів. Так, перш за все, виконані з допомогою подібної плитки покриття зазвичай виходять досить холодними. Крім того, даний матеріал також ще і досить крихкий, і, у разі падіння на нього чогось важкого може досить легко тріснути або навіть розколотися.

Ламінат

Пол на кухні підбір найбільш відповідного покриття
Подібний матеріал зазвичай виглядає неймовірно елегантно і стильно, і, при цьому, як правило, абсолютно не поступається за своїми властивостями істинно натуральній деревині. Серед головних особливостей у ламінату окремо варто виділити його досить пристойну зносостійкість, досить велику міцність, а також той факт, що виконані з нього покриття мають порівняно теплу поверхню. Що стосується недоліків, то тут можна відзначити хіба що тільки досить значну вартість даного матеріалу і його порівняно низьку вологостійкість.

Лінолеум

Вже досить тривалий час саме такі покриття вважаються найбільш оптимальним варіантом для кухні. І це, звичайно ж, зовсім не випадково, так як лінолеум не тільки має відносно скромну вартість, але ще й відрізняється своєю особливою практичністю і неймовірно привабливим виглядом. Серед головних особливостей ж у лінолеуму, звичайно ж, окремо слід виділити його неймовірно високу стійкість до впливу УФ-променів, абсолютна байдужість до води і навантажень, а також той факт, що у даного матеріалу практично повністю відсутні яскраво виражені недоліки.