Підлогові покриття як вибрати підходяще В даний час широко доступні самі різні типи підлогових покриттів. Які ж вони бувають і як вибрати найбільш підходяще?

Звичайно, design001.ru зробити заманливо і можливо, але консультації з фахівцями бажані.

В тому числі з питань підлогових покриттів.

Паркет

Паркет використовується в обробці підлог дуже і дуже давно. Цей матеріал має як переваги – він, безумовно, гарний і екологічний, так і недоліки – він досить дорогий і вимагає ретельного догляду.

Альтернативним рішенням може послужити паркетна дошка. Вона зберігає всі позитивні властивості паркету, але при цьому її простіше укладати, і за ціною вона трохи більш гуманною. Однак і паркетна дошка потребує акуратному зверненні. Тому ці два види покриття навряд чи підійдуть для приміщень, де активні «зовнішні впливи», — таких, як кухня або передпокій.

Ламінат

Це більш бюджетний варіант покриття. До його переваг відносяться міцність і великий вибір кольорів (легко підібрати підходящу під конкретний інтер'єр). Однак ламінат виготовляється з штучних матеріалів.

Керамічна плитка

Цей вид покриття буде найкращим рішенням для таких приміщень як кухня або ванна кімната. Плитка легко миється практично від будь-яких забруднень, має величезний асортимент кольорів і дизайну.

Лінолеум

Мабуть, самий популярний тип підлогового покриття. Він бюджеті, його нескладно постелити своїми руками, водонепроникна і легко миється. Однак досить нестійкий до сильних механічних впливів.

Підлогові покриття як вибрати підходяще
Ковролін

Сучасний тип килимового покриття. Ковролін, безумовно, легко створить відчуття затишку і тепла в інтер'єрі, тому добре підходить для спальні. Але, зі свого боку, він вимагає регулярного чищення з використанням пилососа.