Основні конструкції дерев'яних сходів Якщо вам потрібні stroy-aqua.com за низькою ціною, рекомендую придбати їх тут stroy-aqua.com

При питанні, з якого ж матеріалу виконати сходи, без сумніву, буде на першому місці з дерева.

А ось які бувають види, ми зараз розглянемо. Існує три основних види: маршові, комбіновані і, звичайно ж, гвинтові.

А ось що говорити про самих несучих елементах, видів ступенів і самих кріплень для сходів, то тут ви вільні вибрати будь-який вид з безлічі варіантів. Є сходи на стовпах, косоурах, на больцах і на тятивах. Також можна комбінувати ці варіанти між собою.

Звичайній поширеною конструкцією, є сходи, що складається з двох косоурів – балок (округлих, прямих або зубчастих) зі ступенями, які кріпляться поверх цих балок. Хоч цей вид міцний і надійний, але все ж у ньому є і свої недоліки. Це велика вага і конструкція буде займати багато місця.

Якщо говорити про сходи на тятивах, то це прикраса будинку і бажано, щоб вона була розташована у центрі приміщення (хол, вітальня). Але в ній, так само як і у випадку зі сходами на косоурах, є свої недоліки, вона також громіздка.

Сьогодні, сучасної сходами є на больцах. Вони не мають ні жезла, ні видимих опорних конструкцій і тому так приваблюють своїм виглядом. Така сходи не виробляє з часом звуків при ходьбі, а кожна сходинка розрахована на велику вагу. До того ж ще один з плюсів це те, що вона займає мало місця.

Малогабаритна також і гвинтові сходи, виконана з дерева, вона може гідно прикрасити ваш будинок, унікальність її виду вражає. Але у цієї краси є деякі вади: це складність при спуску і підйомі, а також у швидкості руху по ній. А так, в основному це чудовий елемент в інтер'єрі вашого будинку.

Дерев'яні сходи можуть включати у себе різні види конструкцій. Вони можуть містити в собі поєднання маршових і гвинтових прольотів, центральної опори і опори на балках (косоурах), а також можна поєднувати і інші варіанти.

У підсумку про дерев'яних сходах скажімо однозначно:
Вони мають стабільну міцність і тривалу витривалість до навантажень;

До таких сходах можна підібрати будь-який відповідний для вас стиль, що, в кінцевому рахунку стане гідною прикрасою вашого будинку:
Володіючи екологічною чистотою, дерев'яні сходи, красою свого виду і теплотою, безсумнівно, створить у вашому будинку затишок і умиротворення.