Монтаж теплої підлоги у ванній Теплі підлоги у ванній зустрічаються двох видів:електричні і водяні. Кожен вид має свої недоліки і переваги. Розглянемо особливості кожного виду.

Підлога з водяним підігрівом передбачає монтаж труби,по якій протікає рідина (частіше всього це вода,але в окремих випадках це може бути антифриз).

Вона може нагріватися як від центрального опалення де є tmk-gs.ru,так і від газового котла.Температура рідини коливається від +30 до +55 градусів.Нагрівальними елементами є самі труби.Їх перетин може бути від 14 до 25 мм. Основу під трубами викладається з теплоізоляційного матеріалу. Теплоізоляцію водяної теплої підлоги виконують за допомогою панелей, плит з пінополістиролу і базальтового волокна.

Теплоізоляційні плити повинні мати тепловіддзеркалюючий фольгу. Це дасть можливість утримати тепло від догляду вниз. Варто пам'ятати, що між підлогою та стінами необхідно залишити проміжок(так як при нагріванні підлога буде тиснути на стіни). Можна використовувати два способи монтажу підлоги:настилочний і бетонний.Останній вид найпоширеніший. Контури труб водяного теплої підлоги заливають суцільним бетоном. Іноді використовується суміш. Другий вид-укладальний. Він може бути полістирольним або дерев'яним. Основою цієї системи служать плити з полістиролу,які укладають на алюмінієві пластини. Дерев'яний настил (а це може бути рейка або ДСП)укладають на виставлені лаги.

Монтаж теплої підлоги у ванній
Монтаж теплої підлоги у ванній

Підлога з електричним підігрівом. Тут нагрівальним елементом є електричний провід або кабель з високою тепловіддачею.Нагрівальний елемент екранують для запобігання пожежі чи падіння на нього будь-яких предметів (якщо використовується дерев'яна підлога). Температура регулюється за допомогою термостата.Зазвичай вона не більше +50 градусів. Аналогічно водяного підігріву:провід викладається на термоізоляцію,зверху захищається сіткою або гратами.Закріплюється кабель спеціальною монтажною стрічкою.

Електричний підігрів має ряд недоліків:значно споживання електроенергії,і можливість використання тільки після висихання,неможливість експлуатації при попаданні на провід води. Цей вид підігріву значно дорожче ,але він швидше нагріває підлогу і кімнату,ніж водяний.

У кожному з випадків підігріву підлоги,необхідно грамотно поставитися до теплоізоляції підлоги,так як інакше тепло буде даремно йти вниз,і отримати потрібний ефект буде дуже складно.