Незнімна опалубка при будівництві изодома Ізодом – це сучасна, нова, але вже зарекомендувала себе з позитивної сторони, технологія зведення будинків. Житла, зведені за допомогою такої системи, характеризуються особливою теплозахисної функцією, а також відносної економічністю.

Основою технології є застосування особливого матеріалу – незнімної опалубки. Вона проводиться з пінополістеролу. Характерні особливості матеріалу:
• Теплозахист;
• Звукоізоляція;
• Комфортність;
• Простота;
• Довговічність;
• Швидкість зведення.

За допомогою такого матеріалу, як незнімна опалубка будуються заміські будинки і котеджі, дачі, багатоповерхові будинки, басейни та спортивні комплекси. Якщо Ви прийняли рішення про будівництво будинку по технології Ізодом, то незайвою для Вас буде інформація про те, що основний матеріал незнімної опалубки – пінополістерол – характеризується як екологічно чистий, надійний і безпечний. До речі, будівництво за такої технології можливе навіть при негативних температурах повітря.

Які очевидні переваги пропонує майбутнім власникам будинків технологія Ізодом?

1. Значне зниження термінів, відведених на зведення будівлі. Відсутність потреби в очікуванні усадки, а також здатність кладки стіни менш, ніж за півгодини. Таким чином, знижується і необхідність високої оплати праці робітників (скорочення витрат у 3-4 рази).

2. Безсумнівна економія. Економити виходить не тільки на оплату праці будівельників, але і на вартості квадратного метра стінового матеріалу, а також при кладці фундаменту, адже при меншій на нього навантаженні, його зведення не вимагає ґрунтовного підходу.

Незнімна опалубка при будівництві изодома
3. Високі теплотехнічні показники дозволяють говорити про гарну теплопровідність стін. Незнімна опалубка дає можливість побудувати теплий просторий будинок для великої сім'ї, гостей.

4. Довговічність, надійність, міцність матеріалу. Всередині стін, виконаних за технологією Ізодом, знаходиться моноліт, який робить стіну міцною і надійною, захищеної від руйнувань та деформацій.

5. Стійкість до старіння, всіляких негативних та агресивних впливів навколишнього середовища.

Однак при всіх цих перевагах, технологія Ізодом не позбавлена і недоліків, які можуть змусити замислитися тих майбутніх власників будинків, які сумніваються у виборі матеріалу для будівництва.

Недоліки незнімної опалубки

1. Потреба у створенні додаткового захисного шару. При всіх своїх характеристиках міцності, пінополістерол досить чутливий до механічних впливів. Від них може деформуватися сам матеріал, порушуватися його цілісність.

2. Обмежена висота споруджуваного будинку. З-за того, що стіни з незнімної опалубки характеризуються невеликою товщиною, цей матеріал дозволить збудувати будівлю висотою не більше 15 метрів.

3. Змінений мікроклімат. Слід пам'ятати і про те, що внутрішній клімат в приміщенні з пінополістерол буде значно відрізнятися від тієї атмосфери і того клімату, які можливі, наприклад, у будинку з натурального дерева або цегли.

Як і будь-який інший матеріал для будівництва житлових будинків, незнімна опалубка володіє як перевагами, так і недоліками. Тільки при грамотному, всебічному, комплексному аналізі потреб майбутнього будинку і його можливостей можливе створення якісного, надійного, економічно доцільного будівлі для власних потреб.