Ділянка для Вашого заміського будинку Зробити вибір ділянки для будівництва дачі – це дуже важлива справа, яка вимагає відповідальності. При виборі важливо звертати увагу не тільки на його географічне розташування, але і на геологію.

Ділянка повинна надавати всі необхідні умови для того, щоб Ви могли здійснити всі свої плани – він повинен бути придатним для забудови, а також, за необхідності, для землеробства. А щоб отримати інформацію про стан ділянки, потрібно вивчити дані про стан ґрунту на ньому, які можна взяти в органах місцевого управління. А ось його географічне розташування, має бути зручним в першу чергу для Вас. Ближче до міста або далі від нього – Вам вирішувати, але від цього і ціна може змінюватися.

Коли місце буде обрано, потрібно приступити до визначення необхідних розмірів. А для цього, потрібно зіставити свої вимоги зі своїми можливостями. Якщо Вам потрібний великий і просторий будинок, то шести соток для цього не вистачить, так як в цьому випадку загальна площа повинна складати не менше 800 метрів квадратних. Якщо ж Ви хочете звести невеликий дачний будиночок, то й 400 метрів цілком вистачить. Також потрібно взяти до уваги, що Ви хочете вирощувати на своїй ділянці – квіти, дерева, овочі, фрукти. А може, Ви хочете влаштувати сауну або майданчик для барбекю – все це потрібно врахувати при визначенні розміру ділянки.

Не варто забувати і про комунікації, потрібно заздалегідь визначитися з тим, як буде організована каналізація на Вашій ділянці. Якщо до нього вже підведено газопровід, водопровід, електрику, то багато проблем вирішуються автоматично. А наявність поруч автобусної зупинки або залізничної станції також буде великим плюсом.

Коли Ви вже оцініть всі переваги і недоліки тієї ділянки, який припав Вам до душі, можна приступити до розмов про його ціну. Якщо Ви будете правильно вести переговори, то можете отримати вигідну для Вас знижку. Також не варто викидати з увазі природу, яка оточує ділянку, якщо вона дуже мальовнича, то ціна від цього може змінитися.