Як вибрати ламінат Сьогодні на будівельному ринку представлений всілякий ламінат. Однак не зрозуміло, який саме матеріал слід зосередити увагу. Необхідно врахувати деякі критерії.

Важливо звернути увагу на вартість, малюнок і бренд. Не потрібно поспішати з придбанням, краще ретельно з'ясувати фірму виробляти і основні якості ламінату.

Якщо використовується swcross.com у кімнаті, де ламінат, то рекомендується виконати її в тому ж кольорі, що і підлогове покриття. Матеріал повинен володіти хорошою зносостійкістю, міцністю, а так само бути стійким до вологи. Можна вдатися до допомоги мережі Інтернет, почитати всі технічні характеристики ламінату. Ретельно розглянути всі переваги та недоліки, тільки потім приступати до покупки.

Як вибрати ламінат
Безпосередньо умови використання характеризують, який конкретно ламінат потрібен споживачеві. Наприклад, в приміщеннях, де висока прохідність підійде ламінат з високим ступенем зносостійкості. Такий матеріал часто використовують в магазинах, торгових кімната, офісах і інших приміщеннях. Цей ламінат виділяється більш високою ціною, але в домашніх умовах можна вибрати інший варіант. Ламінат можна поділити на класи, від цього залежить стійкість матеріалу від вологи і пошкоджень. Міцний ламінат це класс33 або 34, він здатний винести чималі навантаження. Декоративним його не назвеш, текстуру має простий і простий малюнок.

Для квартир хорошим вибором буде ламінат класу 32. Він володіє вишуканим дизайном на відміну від більш міцного матеріалу. Якщо вибирати між 32 і 33 класи ламінату, то в умовах для придбання квартир вони рівні. Іншими словами навантаження на ці два види буде однаковою, відповідно і термін служби теж. Таким чином, не має значення брати дорогий матеріал 32 класу, він тут не потрібен. Квартирний варіант ламінату повинен бути стійким до різного роду пошкоджень, наприклад до подряпин.

У цьому випадку варто придбати матеріал 32 класу, він має велику ступінь стійкості до подряпин. До його складу входить захисний шар, що містить добавку Корунду. У той же час в 33 класі така добавка відсутня, що робить його більш уразливим в експлуатації.

Ще одним незаперечним плюсом ламінату є зручність монтажу. Часто стелити його доводиться самостійно, але з'єднати планки навіть починаючому будівельникові не складе праці. Основними мірилом при виборі ламінату є стійкість до впливу вологи, простота укладання і відносно невисока вартість.