Всі достоїнства і недоліки безрамної установки остекленияу Вперше подібну техніку скління вікон і балконів придумали у Фінляндії. Але от саме в Росії воно з'явилося зовсім недавно. І навіть незважаючи на такий маленький термін застосування безрамних стекол, вони змогли дістати високу популярність у використанні.

Таку популярність вдалося отримати завдяки ряду значущих переваг, які у багато разів краще інших методів засклення. Крім переваг, у безрамної установки скління є також свої недоліки, про які треба обов'язково знати.

Переваги безрамного скління

Самий головний плюс, за якого люди вибирають саме такий вид скління це відмінне природне освітлення. При такому склінні ваше вікно або балкон буде повністю відкритий для сонячного світла. Особливо такий показник важливий тим будинкам і квартирам, у яких вікна виходять на північну сторону. Так як на північній стороні мало того, що і так немає прямих сонячних променів, так ще й половину вікон загороджує віконні рами і установки.

Всі достоїнства і недоліки безрамної установки остекленияу
Для тих людей, які побоюються мити вікна на вуличній стороні, з високих поверхів це варіант скління буде самим необхідним. Так як саме безрамне скління не вимагає особливих зусиль під час миття. Самі скла легко і зручно повертаються всередину приміщення, і тим самим немає необхідності для висування назовні.

Крім цього, якщо будинок має нерівну конструкцію і вікна мають різну форму, то з таким варіантом скління не виникне ніяких труднощів. Кожна людина може зробити для себе абсолютно індивідуальну форму і розмір скління.

У літній час, коли на вулиці сильна спека, але також є вітерець, то з такими вікнами впустити його в будинок не буде проблемою. Безрамне скління вікон дозволяє повністю відкривати віконне місце.

Недоліки безрамного скління

Самий значимий недолік цього виду скління це підтримка вуличної температури. Такі вікна в зимовий час року зовсім не будуть зберігати тепло. Саме тому їх ще називають холодним склом. Безрамний метод установки вікон підходить тільки для тих місць, де зими не буває або буває, але дуже теплою.

Якщо порівнювати з усіма іншими способами скління вікон, то саме цей варіант є самим дорогим і не всім по кишені.

І останній недолік – відсутністю сіток для захисту від комах. Для більшості жителів це найважливіший показник, яким безрамне скління не володіє.