Обирай тепло Як підібрати утеплювач Коли будуєш будинок самостійно, то обов'язково постає питання про утеплення приміщення. Піч, обігрівачі - само собою, але з настанням зими прийдуть і холоду, а тому дуже важливо зменшити втрати тепла за допомогою утеплювача, щоб не замерзнути і заощадити електроенергію.

Але який утеплювач краще? Що купити, щоб потім не пошкодувати про невдалому виборі?

1) Пінопласт

#9786; Переваги: Пінопласт складається з полістирольних гранул, що містять велику кількість бульбашок з повітрям, який в свою чергу є відмінним теплоізолятором, що позначається і на властивостях самого пінопласту. Варто також відзначити і дешевизну цього матеріалу.

#9785; Недоліки: Тим не менш, цей матеріал горючий і крихкий. Також необхідно забезпечити гідроізоляцію.

2) Пінополістирол

#9786; Переваги: Цей утеплювач має подібне будова з пінопластом, а тому і такі ж позитивні властивості. Крім того, він гидроустойчив, на відміну від пінопласту, і тому не потребує гідроізоляції.

#9785; Недоліки: Головний недолік пінополістиролу - горючість матеріалу, якщо не була проведена обробка.

Обирай тепло Як підібрати утеплювач
3) Мінеральна вата

#9786; Переваги: хороший тепло - і звукоізоляційний матеріал, простий в монтажі. Вата також широко відома, а тому продається повсюдно.

#9785; Недоліки: Потрібна гідроізоляція. Однак, навіть якщо цей захід проведено, то все одно з плином часу вата буде вбирати вологу, від чого погіршаться її властивості. Варто відзначити шкоду, що заподіюється здоров'ю людини.

4) Пінополіуретан

#9786; Переваги: Матеріал легкий, екологічно чистий, стійкий до механічних впливів. Крім того, він продається як у вигляді готових листів, так і у формі розчинів для заливки безпосередньо на місці - його дуже легко встановити. Пінополіуретан також витримує великі перепади температур і відносно дешевий.

#9785; Недоліки: Істотних недоліків, які перешкоджають встановленню матеріалу в якості утеплювача, не має.