Сучасна металочерепиця на що звертати увагу Сьогодні будівельний ринок Росії пропонує величезний вибір матеріалів для даху і 2797921.ru не складе праці. Із всього різноманіття товарів покупці намагаються вибрати оптимальні, використовуючи співвідношення ціна – якість.

Металочерепиця як раз в цій категорії.

Шведська, німецька або фінська, хвиляста, плоска або каскадна, глянцева або матова, стрічкова або штампована... Голова звичайного покупця йде обертом – як визначитися з вибором? Як розібратися? А так хочеться, щоб дах був з високоякісного матеріалу, радувала око, і служила довгі роки.

Крім усього іншого задоволення покрити дах металочерепицею далеко не дешеве. Тому не зайвим буде дізнатися про це матеріалі, ознайомитися з його особливостями, характеристиками.

Спочатку трохи про виробництві

Це повністю автоматизована система, яка профилирует тонколистової металопрокат, пофарбований полімерами в різні кольори. Поперечна хвиля, за якою металевий лист отримує форму черепиці, наноситься штампуванням. Потім готові профілі нарізаються на аркуші потрібних розмірів, і упаковуються для подальшого транспортування.

Сучасна металочерепиця на що звертати увагу
Сучасна металочерепиця на що звертати увагу

Визначальним фактором для вибору на користь металочерепиці є її довговічність. Вона ґрунтується на якісних складових. Основне з них – це сировина, тобто сталь, яка лежить в основі виробництва, містить потрібні легуючі елементи, що додають міцність металопрокату. Не менш важливий клас захисного покриття, яким обумовлюється корозійна стійкість до впливу зовнішнього середовища. В основному виробники використовують сплави цинку з алюмінієм або залізом.

Так само має значення захисний декоративний шар, основою якого є полімери: поліефір, поліуретан, полівінілдіфторид, пурал, пластизол, акрилат. Наноситься полімер має різну поверхневу структуру (матову, глянсову, тисненную), від якої залежить зовнішній вигляд. Товщиною покриття визначається довговічність і стійкість до впливів навколишнього середовища.

Сучасна металочерепиця на що звертати увагу
Сучасна металочерепиця на що звертати увагу

Важливим якісним параметром, який необхідно враховувати при виборі металочерепиці, це країна – виробник.

Як і будь-який покрівельний матеріал, металочерепиця володіє своїми достоїнствами і недоліками.

#9786; Основним плюсом є її легкість. Наприклад, питома вага 1 кв. м. цієї покрівлі в три рази менше, ніж шиферу і у вісім разів менше ваги керамічної черепиці. Дана характеристика допомагає здешевити кроквяну систему, і, відповідно, всього будинку в цілому. Оскільки даний вид покрівлі виготовляється з металевих листів, наступним достоїнством такого даху буде міцність, тому що метал вважається самим надійним і міцним матеріалом. У числі інших плюсів необхідно відзначити легкість монтажу, відносно не велику ціну покрівельних робіт, можливість покриття даху взимку, і, нарешті, різноманіття кольорів і профілів.

#9785; Звичайно, не буває ідеальних матеріалів, металочерепиця, як і інші, має свої недоліки. Вона має низьку шумоізоляцією і високою теплопровідністю, хоча ці недоліки можна подолати, якщо використовувати теплоізоляційний шар. Якщо порушиться захисний шар, подібна покрівля буде схильна до корозії.

Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати – хоча металочерепиця не виключає недоліків, на сьогоднішній день це один з найпопулярніших покрівельних матеріалів.