Мінуси натяжних стель Ви почали робити ремонт і, щоб позбавити себе від деяких проблем щодо приведення стелі в нормальний стан, вирішили повісити натяжна стеля. Перш, ніж прийняти остаточне рішення щодо стелі, потрібно все добре продумати.

Коротко про переваги: вони швидко встановлюються, не бояться вологи, приховують недоліки стелі, візуально збільшують приміщення, легкі в догляді і т. д.

Але, як і будь-які інші види оздоблювальних робіт, натяжні стелі мають свої недоліки, на які варто звернути увагу:

#10149; Висока ціна – це головний і найбільший недолік натяжних стель.

#10149; Натяжні стелі бояться контактів з гострими предметами.

#10149; Виключена можливість самостійного монтажу або усунення будь-яких неполадок.

#10149; не Можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях або в приміщеннях з дуже високою температурою. У ситуації нагрівання до 50°С плівка починає змінювати форму, а при мінусових температурах – тріскається і руйнується. Ці властивості слід враховувати і при установці освітлювальних приладів.

#10149; Якщо ширина стелі в кімнаті більше ширини натяжної полотна, то можливо наявність шва. Але шви мають здатність розходитися. Відбутися це може або під час монтажу, або після нього.

#10149; Кріпити профіль можна тільки на ідеально рівні стіни. В іншому випадку буде видно щілини між стелею і стінами.

#10149; Встановлений натяжна стеля має запах, який в кімнаті тримається до 7 днів. Для усунення достатньо провітрювати приміщення.

#10149; М'якість матеріалу вінілового типу викликає рух стелі при закриванні і відкриванні дверей і вікон. - Тканинні натяжні стелі з часом втрачають колір і жовтіють, вбирають запахи.

#10149; У великих приміщеннях стелі провисають. Щоб уникнути таких ситуацій, необхідно встановлювати тканинні натяжні стелі.

#10149; Також натяжні стелі добре і швидко горять, виділяючи при цьому дуже отруйний дим.

Якщо перераховані вище недоліки вас не злякали і ви остаточно вирішили встановити натяжні стелі, звертайтеся тільки в перевірену, надійну компанію. Вдалого вибору!