Застосування для садових меблів ротанга Меблі для саду зовсім не схожа на своїх домашніх прототипів, головне для неї практичність і довговічність. Звичайно, відрізняються вони і матеріалом виготовлення.

Якщо меблі для будинку та квартири може бути всілякої, то підбір лавок, столів, стільців вимагає більш ретельного огляду.

Меблі повинна відрізнятися тепло і волого стійкістю, так захищати від навколишнього середовища її ніщо не буде. Перевагу віддають атрибутам з металу, дерева і пластика. Проте всі вони мають недоліки, пластик від довгого впливу сонячних променів деформується і вигорає, вироби з металу громіздкі, а дерев'яні елементи можуть розбухнути.

Альтернативу всім цим матеріалу протиставляє ротанг, він унікальний і просто незамінний для створення декору в саду. Ротанг родом з тропіків, являє собою лозу. Меблі з ротанга отримують шляхом плетіння. Товщина лози варіюється, тому ротанг може служити і каркасом і елементом декору.

Застосування для садових меблів ротанга
Застосування для садових меблів ротанга

Актуальний матеріал з наступних ознак:

 • Небувала міцність;
 • Здатність гнутися;
 • Стійкість до перепадів вологості і температур;
 • Зносостійкість;
 • Унікальний дизайн елементів з матеріалу.
 • Меблі з ротанга це практично, красиво і дуже престижно. Єдиний мінус, це його неприйнятність до низьких температур, тобто нижче нуля.
 • Штучний замінник

  Застосування для садових меблів ротанга
  Проте і ця проблема була усунена з появою штучного ротанга, даний елемент інертний, і йому не страшні морози і спека. Ціна його істотно нижче натурального. Меблі можуть стояти на вулиці круглий рік, і це ніяк не відбитися на його зовнішньому вигляді.

  Відрізняє матеріали і колірне рішення, натуральний ротанг буває тільки світло-жовтого або темно-зеленого забарвлення, а штучний залежить тільки від колірних пігментів, доданих до складу.

  Неординарність меблів

  Не варто думати, що меблі з ротанга одноманітна, немає єдиних форм і правил плетіння, меблі може бути сплетена в один шар, так і багатошаровим чином, імітуючи об'ємну меблі. Різні вишукані ідеї деколи можна зустріти.