Як утеплювати стіни Звичайно ж, кожен господар свого будинку знає про те, що утеплення будинку є серйозним і відповідальним процесом, який вимагає розумного підходу. Як правило, бажано, якщо це питання буде вирішене ще під час проектування будинку.

Застосування такого матеріалу, як www.tdrkt.ru забезпечує комфорт в холодну пору року. Вже на етапі проектування будинку ви зможете вирішити які необхідно використовувати матеріали, а також дізнаєтеся про багатьох нюансах. Як показує практика, зазвичай основні тепловтрати відбуваються через стіни будинку. Що стосується утеплення стін, то вони можуть бути зовнішніми і внутрішніми.

Говорячи про першому варіанті, хочеться відзначити, що це утеплення стін будинку, коли утеплювач розташовується із зовнішнього боку. Як правило, необхідно знати про те, що деколи такий спосіб не завжди є ефективним.

Як утеплювати стіни
Якщо говорити про переваги утеплення стін, то можна зазначити, що цей процес дозволяє зберігати тепло взимку, а влітку прохолоду, ретельно при цьому захищаючи від негативного впливу зовнішніх факторів.

Сюди можна віднести: вологість, утворенню цвілі і т. д. Говорячи про недоліки зовнішнього утеплення стін, то, як правило, в основному – це дорога вартість роботи, в порівнянні з другим варіантом.

Але що стосується внутрішнього утеплення, то, як правило, дана конструкція не зможе акумулювати тепло. Саме з цієї причини, цей варіант і вважається істотно дешевше.

Таким чином, з часом почнуться з'являтися грибки. Цей варіант відрізняється швидкими термінами роботи. Але, як правило, його можна розглядати лише як тимчасовий захід, утеплення житла.