Вибираємо проект котеджу Лише один вид нерухомості не вимагає ніякої документації – повітряні замки, їх можна будувати в будь-якій кількості. А що стосується будівництва справжнього міцного земної будинку, для нього потрібний цілком земний проект.

Проекти бувають типовими і авторськими. Авторські проекти відрізняються оригінальністю, самобутністю, при розробці такого проекту враховуються Ваші і тільки Ваші побажання та потреби.

Після підтвердження проекту, коли настане пора купити, наприклад, бетон, можна на сайті tpbeton.ru переглянути інформацію для того, щоб зробити правильний вибір і не помилитися в якості.

Але до розряду «дешево і сердито» такий проект не віднесеш. Швидше «дорого і сердито», адже послуги хорошого архітектора коштують ой як недешево. Якщо ж звертатися до архітектора «темній конячці», то можна втратити гроші, час і багато нервових клітин, які не відновлюються.

Вибираємо проект котеджу
Типові проекти, звичайно, не будуть ексклюзивними, але обійдуться значно дешевше, і Ваш будинок не буде тим самим першим млинцем, який зазвичай виходить грудкою, адже за таким же проектом вже будувалися будинки, і якщо були якісь недоліки, то в проект вже вносилися поправки.

Після того як Ви визначилися, чи буде проект типовими або спеціальним, потрібно вирішити, якою буде площа Ваших майбутніх володінь. Якщо у Вашій сім'ї 4 людини, то площа повинна становити приблизно 100 кв. м з розрахунку вітальні, кухні, санвузли, коридори і кімнати для кожної людини.

Що стосується планування, краще всього вибрати двоповерховий будинок, це дозволить збільшити площу, без збільшення бюджету. В ідеалі повинно бути 2 санвузла на першому і другому поверсі. Вбудований шафа, в якому буде зберігатися верхній одяг, повинен розташовуватися в передпокої, а комора - біля кухні.