Септик Топас переваги і недоліки Багато жителів галасливих міст прагнуть перебратися в тихі будиночки, які розташовуються за межами мегаполісу. Це можуть бути інстинкти або просто людині набридає постійна напруженість такого способу життя.

Але, як би те ні було, побут за містом повинен бути налагоджений. Облаштовуючись у новому будинку, першим ділом варто подбати про каналізації. А поряд з нею потрібно обладнати і очисні споруди, які доступні за наступним посиланням - www.eko-topas.ru.

Септик Топас переваги і недоліки

Варто відзначити, що господарі заміських будинків краще інших розуміють про методи очищення стічних вод. У цій статті торкнемося таку тему як септики і їх автономне застосування. В цих умовах сучасного світу подібне обладнання має бути ефективним і незалежним, не вимагаючи особливої уваги до обслуговування.

Звичайно, на деяких дільницях досі зустрічаються вигрібні ями, але це відгомін минулого, адже зараз доступні окремі системи, які відрізняються функціональними можливостями. Однак, зараз на ринку подібного обладнання чимало, які мають схожі параметри, тому вибір зробити не так просто. У першу чергу варто розібратися, що краще – септик або очисна станція. Зразком послужить станція Топас.

Навіщо потрібен септик

Септик є резервуаром значних обсягів, який розташовується на глибині і призначений для того, щоб у нього зливалися стоки, при цьому, і очищалися. Очищення передбачається за рахунок наявності хімічних або біологічних змістів, а також біофільтрів. Подібна ємність найбільш актуальна для дач, в якій ви проживаєте не круглий рік, а в певний сезон, де немає великої кількості стічних вод. Однак, септик очищає нечистоти лише на 75%. Залишки ті просто вберуться землею. Таким чином грунт зазнає агресії, що ще гірше, якщо в хімічному складі для очищення застосовувалися шкідливі компоненти, які легко проникнуть в грунтові води.

Стовідсоткового результату можна добитися за рахунок використання біоочищення, яка представляє собою результати діяльності мікроорганізмів (переробка здійснюється шляхом аерації та активності септиковых бактерій). Господарі заміських будинків все частіше схиляються саме до цього способу очищення стічних вод.

Топас – актуальне і гідне рішення

Топас автономної є технологічною системою, яка відрізняється своїми показниками очищення – до 99%. До того ж, подібний септик має мобільні розміри і очисні камери. В якості переваг можна відзначити:
• процеси аерації та очищення органічно поєднуються між собою;
• обладнання протистоїть тому, щоб відходи накопичувалися;
• процес очищення досить оперативною, оскільки в системі завжди передбачений повітряний потік;
• безшумна робота;
• профілактика потрібно лише зрідка;
• повністю стерилізує неприємні запахи;
• розкладання аеробного характеру здійснюється за рахунок теплової енергії, і з цієї причини немає необхідності забезпечити додатковий нагрів в морозну погоду.

Недоліки також мають місце бути:
• система залежить від джерел живлення;
• висока вартість.