Матеріал для огорожі У той час, коли оздоблювальні роботи фасаду будинку підходять до кінця, нарешті, з'являються думки про пристрої постійного паркану навколо ділянки. Паркан – дуже важливий елемент ландшафтного дизайну, він відділяє ділянку від інших сусідніх, від дороги, що забезпечує охоронні функції території.

Виробники різних матеріалів пропонують величезну безліч різних варіантів для огорож. Пропонуємо розглянути деякі з них, їх переваги і недоліки.

1. Дерев'яний паркан.

Дерево - натуральний матеріал, який в будь-якому ландшафтному дизайні буде виглядати органічно і красиво. Завдяки своїй неповторній текстурі цей натуральний матеріал буде виглядати привабливо, як у виконанні невисокого садової огорожі, різьбленого парканчика, так і масивного класичного паркану. Дерево чудово комбінується з різними матеріалами, наприклад, паркан, виконаний в поєднанні з масивними стовпами з лицювальної цегли або натурального каменю. Незважаючи на чудові дизайнерські рішення, деревина - не дуже практичний матеріал, без правильної обробки вона може псуватися під впливом вологи і прямих сонячних променів.

2. Зварний металевий паркан.

Секційні паркани володіють високою міцністю, досить стійкі і довговічні. Перевага такого огородження в тому, що дизайнери здатні запропонувати безліч різноманітних оригінальних дизайнерських рішень, від самих звичайних прутів, до неймовірних квіткових орнаментів.

Матеріал для огорожі
Такі паркани дуже ефектно і красиво виглядають при огородженні невеликих ділянок, вони як би обмежують доступ до території, але не створюють замкнутого внутрішнього простору ділянки. Металеві конструкції чудово поєднуються з іншими матеріалами, такими як натуральний камінь, mk48lip.ru. Будови з цегли, у вигляді стовпів фундаменту і чудово зміцнять такий паркан, додадуть статусності і масивності огорожі. Недоліком цієї огорожі є прозорість конструкції, паркан не зможе захистити територію від сторонніх очей.

3. Цегляний паркан

Облицювальна цегла, у вигляді масивної огорожі, красиво і гармонійно поєднуються зі стилем фасаду будь-якого житлового будівництва та з ландшафтним дизайном ділянки. Цегляна продукція має гарні якісні характеристики, завдяки чому таке огорожа буде дуже міцним і довговічним. Крім того, сучасні виробники пропонують mk48lip.ru у різноманітних варіаціях форм і забарвлень, що відкриває неймовірні можливості в області дизайнерського оформлення огородження ділянки.

Паркан з різною цегляної продукції може бути глухими, у вигляді стіни або виконаний в комбінації з іншими матеріалами. Суцільна огорожа буде чудово виглядати в частині ділянки або у разі, якщо огораживаемая територія займає велику площу. Цегляна поклажу забору стане красиво поєднуватися з багаторівневими будівлями, дозволить захистити власників від сторонніх очей. Для ділянок з маленькою площею, такий паркан буде виглядати дуже масивно, створить враження замкнутості простору, тому для невеликих територій рекомендується розглядати варіант з мурованими стовпчиками з облицювальної цегли, комбінованого прольотами з менш масивних матеріалів (дерева, металу, або декорованих бетонних плит). Єдиний недолік огорож з цегляною продукції – це значна ціна, яку необхідно заплатити за надійність і довговічність конструкції.

Матеріал для огорожі
Матеріал для огорожі

Отже, перш, ніж купувати вибрані матеріали для обладнання паркану навколо ділянки, необхідно ознайомитися з повним асортиментом товарів Інтернет-магазинів, їх вартістю і якісними характеристиками. Слід звернути увагу, що деякі матеріали, наприклад, цегляна продукція, можуть трохи відрізнятися в кольорі, в залежності від партії випуску. Це важливо при придбанні будматеріалів для декоративної обробки.