Найбільш популярні рішення при облаштуванні парканів Зараз, в умовах сучасного життя, надзвичайно складно, напевно, буде уявити собі яке-небудь приватне володіння без навколишнього його забору. І це цілком природно, оскільки паркан, на даний момент, є найкращим засобом, що дозволяє досить надійно захищати територію ділянки від не прошені гостей і сусідських цікавих поглядів.

Однак щоб подібна споруда в повній мірі відповідало всім вимогам, що дуже важливо грамотно підійти до підбору найбільш оптимального рішення.

Металеві огородження

Виконані з металу огороджувальні конструкції, як правило, вельми вигідно відрізняються своїми, часто просто унікальними експлуатаційними і технічними властивостями. А якщо точніше, то такого роду матеріал при спорудженні огорож вважається найбільш вдалим рішенням, так як володіє просто неперевершеними показниками міцності, досить солідною надійністю і досить-таки стильним зовнішнім виглядом. При цьому для запобігання виникнення корозійних процесів, такого типу паркани зазвичай додатково покриваються особливими захисними складами. Ще один досить істотний плюс у таких металевих огорож, це, звичайно ж, неймовірна простота в плані догляду, адже практично всі забруднення з них дуже легко видаляються за допомогою звичайної води.

Паркани з дерева

Найбільш популярні рішення при облаштуванні парканів
Основна перевага дерев'яних огорож – це можливість вибору будь-яких форм і самих різних колірних рішень. При спорудженні таких парканів, звичайно ж, сьогодні найчастіше застосовуються виключно хвойні деревні породи, такі як, наприклад, ялина або сосна, що, природно, обумовлює їх неймовірно високою стійкістю до впливу вологи і води, й абсолютної неподверженностью до гниття. Саме тому, у разі грамотної експлуатації, виконані з деревних матеріалів паркани, з легкістю будуть служити протягом надзвичайно тривалого часу.

В якості єдиного мінуса, тут, можна хіба що відзначити лише досить тривалий догляд, адже подібного роду споруди потребують регулярного ретельного очищення та періодичному фарбуванні.

Огорожа з ПВХ

Якщо говорити про огорожах з пластику, то вони, як правило, досить вигідно відрізняються такими вельми важливими особливостями, як неймовірно велике різноманіття самих різних дизайнерських і колірних виконань, досить солідної міцністю, абсолютної несхильністю до деформацій, а також чудовою стійкістю до несприятливих зовнішніх впливів. Крім того, даного типу паркани також досить легко очищаються від забруднень, які з них без особливої праці змиваються простою чистою водою. Основні недоліки тут, це досить складна і трудомістка процедура монтажу і, звичайно ж, досить-таки солідна вартість.