Цікаве рішення інтер'єр спальні без настінного декору Прикрасою для стін може бути практично що завгодно, але найчастіше цими елементами служать картини, дзеркала, фотографії і скульптури. Настінний декор можна вибирати протягом тривалого часу, а можна і відмовитися від нього зовсім.

Зараз актуальним стає тренд, який обумовлюється голими стінами. У цій статті розглянемо особливості такого оформлення на прикладі спальні. Якщо вам необхідне житло, то ви можете дізнатися www.petropol.ru, які згодом можуть бути оформлені так, як ви того бажаєте.

Цікаве рішення інтер'єр спальні без настінного декору

Легкість і чистота

Атмосфера стане більш легкою, і ви зможете швидше концентрувати свою увагу на певних деталях, якщо інтер'єр, а конкретніше, стіни приміщення не будуть обрамлені декоративними елементами. Однак, можна подумати, що така квартира здається нудною, іноді навіть «лікарняному», тому важливо правильно компенсувати недоліки, для чого використовуються фактури, кольору, форми предметів і так далі.

Чорна стіна буде відмінно виглядати в світлих відтінках, серед яких виділяють білий, світло-сірий, кремовий, шампань та інші. Оформляючи іншу частину приміщення вам буде здаватися, ніби ви працюєте з чистим паперовим аркушем. Але і варто погодитися з тією думкою, що в спальні подібне рішення є непоганим.

Актуальність подібного оформлення

Якщо ваша спальна кімната відрізняється нестандартним плануванням, то можете сміливо вдатися до цього «тренду», прибравши зі стін всі зайві предмети декору. Часті приклади – наявність не чотири, а п'ять або шість кутів в приміщенні кімнати або ті випадки, коли одна зі стін виконана в цікавій формі. Також відмінно спосіб підходить для мансардних поверхів або при наявності еркера. Такі декоративні елементи, що розташовуються на стінах картини, фотографії та інші можуть бути замінені ліпниною.

Варто відзначити, що, якщо ваша кімната відрізняється наявністю великого вікна або віконним прорізом незвичайних форм, декоративні елементи настінного характеру також можна сміливо знімати, так як основна прикраса приміщення вже очевидно.

У деяких ситуаціях настінний декор прибирають з тієї причини, що такі правила диктує стилістичний напрям. Приміром, в скандинавському стилі не обов'язково стіни повинні бути прикрашені різноманітними картинами. Лаконічно повинні бути оформлені та приміщення, де дотримуються мінімалізму і його похідних.

Суть рішення

Якщо ви відмовитеся від настінного декору, ви як мінімум зламаєте стереотип стосовно того, що він обов'язково повинен прикрашати кожне приміщення. А ставка може бути зроблена на те, в якому кольорі буде оформлене приміщення, точніше його стіни або інші предмети інтер'єру. Фон «голих» стін чудово підходить для того, щоб виділити ті предмети меблів, які можна назвати яскравими, приміром, це може бути люстра або узголів'я ліжка.

Ідеально, якщо чиста стіна ще й ідеально рівна, яку можна порівняти з яєчною шкарлупою. На їх фоні чудово і значимо буде виглядати будь-яка фактура. Наприклад, якщо ви використовуєте в якості прикраси жатое покривало, то воно набагато цікавіше буде виглядати ніж при тій же обстановці, але зі стінами, прикрашеними шпалерами в квіточку.