Питання кадрового забезпечення будівельного комплексу Краснодарського краю є одним із пріоритетних напрямків роботи АССО КК. Не стало винятком і нинішнє загальні збори - в члени Асоціації було прийнято Державне бюджетне освітня установа середньої професійної освіти «Краснодарський архітектурно - будівельний технікум» Краснодарського краю », що здійснює підготовку фахівців будівельного комплексу середньої ланки.

Детальніше: "ТехПромСистемы"

Пол на кухні підбір найбільш відповідного покриття Присутня на кухні підлогове покриття, без всяких сумнівів, має не тільки відрізнятися чудовою стійкістю до впливу вологи і вельми значних навантажень, але і, що дуже важливо, повністю відповідати абсолютно всім вимогам безпеки і обов'язково бути досить привабливим.

Детальніше: Пол на кухні підбір найбільш відповідного покриття

Вибираємо проект котеджу Лише один вид нерухомості не вимагає ніякої документації – повітряні замки, їх можна будувати в будь-якій кількості. А що стосується будівництва справжнього міцного земної будинку, для нього потрібний цілком земний проект.

Детальніше: Вибираємо проект котеджу

Матеріал для огорожі У той час, коли оздоблювальні роботи фасаду будинку підходять до кінця, нарешті, з'являються думки про пристрої постійного паркану навколо ділянки. Паркан – дуже важливий елемент ландшафтного дизайну, він відділяє ділянку від інших сусідніх, від дороги, що забезпечує охоронні функції території.

Детальніше: Матеріал для огорожі

Які компоненти входять до складу запірної арматури високого тиску

Запірною арматурою прийнято називати комплекс механічних пристроїв, які монтуються на різного типу трубопроводах. З її допомогою здійснюється управління потоками протікає субстанції, у тому числі агресивною.

Детальніше: Які компоненти входять до складу запірної арматури високого тиску

Гідравлічні штабелери плюси і мінуси Сучасний ринок пропонує величезний асортимент найрізноманітнішої складської техніки. У цій статті розглянемо переваги і недоліки такого складського обладнання, як гідравлічний штабелер.

Детальніше: Гідравлічні штабелери плюси і мінуси

Ламінат популярне покриття для підлоги Як у будь-якого будматеріалу, у нього є переваги і недоліки. Якщо співвіднести одні з іншими, можна зробити правильний вибір і не помилитися.

Що таке ламінат і де вигідно www.laminat-shara.com.ua?

Детальніше: Ламінат популярне покриття для підлоги

Рідке скло, як матеріал для гідроізоляції Як відомо, головний ворог бетонних, кам'яних і оштукатурених підстав – це волога: саме під її впливом відбуваються основні руйнування зазначених поверхонь.

Детальніше: Рідке скло, як матеріал для гідроізоляції

Як утеплювати стіни Звичайно ж, кожен господар свого будинку знає про те, що утеплення будинку є серйозним і відповідальним процесом, який вимагає розумного підходу. Як правило, бажано, якщо це питання буде вирішене ще під час проектування будинку.

Детальніше: Як утеплювати стіни

Ковролін в інтер'єрі стелити або не стелити Такий підлоговий матеріал як ковролін здобув велику популярність на території Америки і Європи, де його можна зустріти практично в кожному другому будинку.

Детальніше: Ковролін в інтер'єрі стелити або не стелити