Металевий каркас для побутівки Розгляньте, як варіант, можливість покупки металевого каркаса для спорудження побутівки. Чому один каркас?

Коли сім'я обзаводиться такими довгоочікуваними садовими сотками, тут необхідно приміщення для розміщення дачників на час будівництва, а також зберігання будівельного інвентарю та інструментів.

Рішення на користь побутівки

Приходить час думати про покупку побутовки, а грошей на такі витрати не передбачені. І як вдало те, що сам господар - на всі руки майстер. А фахівці в таких випадках, пропонують цікаве рішення для виготовлення дачної побутівки, яку можна спорудити самому – металевий каркас для побутівки.

Металевий каркас для побутівки
Металевий каркас для побутівки

Це дуже розумне рішення, якщо обмежені фінансові можливості, а забудовник справжній майстер-будівельник. Такий каркас дозволить спорудити битовку вдвічі дешевше, заплативши тільки за металеву основу і обшивши її підручними матеріалами.

Для втілення задуму в життя, потрібні профільні труби квадратного перетину, з яких наші майстри зроблять міцний, надійний і легкий каркас, що буде незайвим при подальшому навантаженні обшивкою, тривалої експлуатації або пересуванні по території дачної ділянки.

Свій проект побутівки

Металевий каркас для побутівки
Крім усього іншого, проектуючи свою битовку, відразу плануйте її застосування після закінчення будівництва. Її можна залишити під госпблок, літню кухню, майстерню або просто продати. Відповідно і планування всередині приміщення, утеплення і обшивку розраховуйте з перспективою на майбутнє. А купуєте тільки один каркас. Вихід? Так, безсумнівно!

В наявності на складі компанії є металоконструкції різних розмірів, складності і призначення. У центрі розділу сайту представлені наші пропозиції, але менеджери із задоволенням підуть назустріч і вашим побажанням.

Зв'язавшись з менеджерами компанії за телефонами, ви можете отримати консультацію з будь-якого питання і залишити замовлення на виробництво металевого каркаса для побутівки будь-яких розмірів, вартість залежить від комплектації. Фахівці готові запропонувати доставку і монтаж каркасу.