Основні різновиди будівельної сітки Сталева сітка, з якої плетуть паркани, знаходить застосування не тільки у виготовленні недорогих огорож. Також її використовують при виконанні різних загальнобудівельних робіт – від штукатурення стін до армування залізобетонних фундаментів.

При цьому для кожного виду робіт необхідно вибирати свій вигляд даного матеріалу, з певними експлуатаційними властивостями.

Вибір бетонників і обробників

Самою популярною і поширеною різновидом є зварна сітка. Називається вона так тому, що в ході свого виробництва не пасе на спеціальних верстатах, а зварюється з якої-небудь технології, найчастіше – дугового варіння.

В основному її застосовують для:

 • заливання фундаментів, іноді – і для зміцнення міжповерхових перекриттів;

 • вирівнювання стін, їх подальшою грунтовки і штукатурення;

 • зміцнення бетонної стяжки, залитої на підлозі.
 • Більш детальну інформацію про сітці даного виду і її практичних властивості можна отримати тут: mtr.by.

  Матеріал для дорожніх робітників

  Другий за популярністю є кладочна сітка. Вона вважається більш жорсткою і зносостійкою, ніж зварна, тому прекрасно підходить для армування і зміцнення різних поверхонь, наприклад – дорожніх покриттів. Саме на даний матеріал, попередньо покладений на бетонну основу, заливають асфальтові суміші при будівництві трас і швидкісних магістралей. Як правило, кладочна продукція відрізняється невеликими осередками – в середньому їх розмір становить 1,5 см на 1,5 см.

  Паркани та огорожі для будь-яких об'єктів

  Третя найбільш затребувана різновид дроту – просічно-витяжна. Вона є більш гнучкою, ніж всі інші різновиди, тому переважно застосовується для плетіння огорож і парканів. Часто її використовують як більш дешевий, але не менш довговічний аналог сітки-рабиці.

  Металопродукція цього типу:

 • може покриватися цинковим складом, і в цьому випадку набуває високу стійкість до корозії;

 • випускається з отворами різних діаметрів – від 0,5 см до 5 см;

 • виготовляється з високоякісних сортів легованої сталі, тому здатна прослужити до 50 років і більше.
 • Також просічно-витяжні дротяні полотна можуть застосовуватися для виготовлення огорож і вольєрів, наприклад, для домашньої птиці. Дані вольєри безпечні для тварин і недорого коштують. Вони виробляються в самих різних розмірах і зручні в чищенні.