Застосування склопластикової арматури в міжповерхових перекриттях основні моменти У сучасному будівництві склопластикова арматура використовується досить часто і в повній мірі відповідає висунутим до неї вимогам довгострокової експлуатації, стійкості і надійності.

Останнім часом багато будівельні роботи ведуться виключно з використанням арматури зі склопластику, що й обумовлюють її подальше поширення. Доцільно використовувати цей матеріал і в якості армування для міжповерхових перекриттів. Вибір композитної арматури для того чи іншого будинку залежить від класу бетону, класифікації самого прутка, особливостей будівництва.

Склопластикова арматура та її застосування в міжповерхових перекриттях

Володіючи багатьма позитивними експлуатаційними властивостями, даний матеріал у багатьох сферах витіснив сталеву арматуру. В даний час композитна арматура використовується в міжповерхових перекриттях в індивідуальному будівництві при проектуванні багатоповерхових будинків. Дотримуючись пожежники і будівельні норми, конструктори почали включати склопластикових арматуру в різні проекти, що до недавнього часу вважалося лише винятком.

Застосування склопластикової арматури в міжповерхових перекриттях основні моменти
Застосування склопластикової арматури в міжповерхових перекриттях основні моменти

Багато виробників займаються виготовленням і реалізацією даного матеріалу. Якісна склопластикова арматура, яку виробляє компанія АСП Схід, відповідає всім заявленим параметрам та вимогам і представлена у всіх типорозмірах. Застосовуючи композитні штирі в міжповерхових перекриттях замість традиційних сталевих, замовник може розраховувати на:

 • низьку вартість матеріалу;

 • міцність на розрив;

 • менша питома вага всієї конструкції (отже, менше навантаження на фундамент);

 • стійкість до агресивних середовищ;

 • повна відсутність корозії;

 • відсутність перешкод для радіохвиль;

 • непрохідність електричних імпульсів і інші фактори.
 • Застосування склопластикової арматури в міжповерхових перекриттях основні моменти
  Застосування склопластикової арматури в міжповерхових перекриттях основні моменти

  Розрахунок композитної арматури при її використанні в плитах перекриття

  Безпечна експлуатація будівель вимагає застосування склопластикової арматури перетином не менше 10 мм, Матеріал меншого діаметру не дає потрібного показника жорсткості, а прогин перевищує максимально допустимі норми. При розрахунку актуальності використання склопластикової арматури для міжповерхового перекриття фахівці беруть до уваги багато чинників, такі як планові розміри споруди, товщина плити, передбачувані навантаження та інші. Правильний розрахунок дозволить визначити параметри композитних прутків і зумовить надійну і довгострокову експлуатацію всього будинку.