Настінні водно-електричні конвектори Convector GPE Можна сказати, що в конструкції конвекторів GPE і GCE польської фірми Convector реалізований принцип «два в одному»: опалювальний прилад здатний нагріватися як за рахунок теплоносія, так і від електрики, що робить користувача незалежним від «перипетій» в системі центрального опалення.

Вся справа в теплообміннику.

Що стосується «водяний» частини, водно-електричні GPE і GCE, по суті, нічим не відрізняються від конвекторів водяного опалення GP і GC. Теплоносій циркулює по мідному змійовика, на який щільно посаджена алюмінієве ребра з розвиненою теп-лоотдающей поверхнею. У елементів оребрення цікава форма - пластини загнуті у вигляді «корит» і одночасно створюють корпус конвектора.

Через них знизу вгору безперешкодно проходить повітря. Власне, така конструкція і сприяє високій конвекції (за даними виробників, вона становить до 95% теплової потужності) і ефективному теплосъему. Кіловатний прилад, приміром, за годину роботи пропускає через себе до 90 куб. м повітря, а двухкиловаттный - близько 153 куб. м. Але температура корпусу завдяки цьому «конвекційному обдуву» не перевищує 40 градусів Цельсія, значить, конвектор абсолютно пожежо - і травмобезпечний.

На відміну від водяних GP і GC у водно-електричних GPE і GCE паралельно трубах з теплоносієм «прокладені» ще чотири електричних нагрівальних елемента. Вони являють собою циліндри приблизно вдвічі меншого діаметру, ніж змійовик. Всередині кожного - нагрівальна спіраль, ізольована окисом магнію і захищена вогнетривкої трубкою. Її кінці ущільнені і ізольовані діелектриком, а до них підведені дроти. За рахунок великої поверхні теплообміну температура нагрівачів не перевищує 120 градусів Цельсія, отже, з приводу займання пилу хвилюватися не варто, і «пахнути смаленим» від них теж не буде.

Внизу у конвектора роз'єм, куди підключають силовий провід з вилкою для стандартної розетки (220 В). Якщо www.postroil.com не користуються, його можна від'єднати. Ступінь захисту корпусу водно-електричних конвекторів - IP 45, клас безпеки як електричних пристроїв - I. тобто прилад реально встановити навіть у ванній кімнаті.

Крім цього, до «електричної начинці» www.postroil.com і GCE відноситься вбудований температурний датчик, що дозволяє підтримувати температуру в приміщенні на заданому рівні з точністю до градуса (в діапазоні від 8 до 26 градусів Цельсія). Convector GPE і GCE - малоінерційні прилади. Це стосується і «водяного», і «електричного» режиму роботи.

Швидкий нагрів забезпечують мала ємність змійовика і безінерційність електронагрівача. До речі, у другому випадку робоча поверхня нагрівається менше ніж за 9 хвилин (в залежності від установок термостата). Зовні конвектори пофарбовані поліефірно-епоксидним лаком, стійкими до вологи. Стандартний колір - білий RAL 9003, на замовлення будь - якої з гами RAL (це близько 200 різних кольорів і відтінків).

У приладів серії GPE підведення теплоносія здійснюється збоку, а у GCE - знизу. У останніх є і вбудовані термостатичні клапани. Стандартно їх комплектують термостатичної арматурою Danfoss: термостатами RTD-N або RA-N і головками RTD, RTS або RA 2000, RAW відповідно. Всі водно-електричні конвектори також оснащені вбудованими газоотводчиками.

Convector GPE і GCE рекомендують встановлювати в одно - і двотрубних насосних системах опалення. GPE допустимо експлуатувати ивгравитационных, однак у цьому випадку рекомендують використовувати арматуру з низьким гідравлічним опором і враховувати, що витрата теплоносія впливає на теплову потужність конвекторів, тобто вона може виявитися менше зазначеної. Застосування GCE в гравітаційних системах обмежують вбудовані в них термостатичні клапани.

До того ж термостати більш чутливі до хімічного складу www.postroil.com і механічних забруднень, ніж самі конвектори, тоді як мідні змійовики Convector володіють чудовою стійкістю до корозії, що, за твердженням виробників, що дозволяє їм успішно працювати навіть на воді, не пройшла спеціальну хімічну підготовку.

Водно-електричні конвектори Convector GPE і GCE досить ефективні як протягом основного опалювального сезону, коли основне джерело тепла - гаряча вода в трубах, так і в перехідні періоди, в пору закритій котельні - тоді актуальне локальний електрообігрів.

Якщо вам потрібні www.restproperty.ru тоді рекомендую вам звернутися в компанію www.restproperty.ru