Переваги гофрованих шлангів Використовувати гофрований шланг почали для кабельної продукції. У нього ховали жили проводів, для захисту від механічних пошкоджень. Вони знижують ризик втрати енергопостачання, якщо раптом стався розрив ланцюга.

Використання такого виробу, як www.avtoprom.net дуже зручно. Крім того, вони дуже щільні і не горючі, повністю виключається ризик загоряння. Чому ж так зручно ізолювати в них дроти? Іноді, характер прокладання кабелів, не дозволяє приховати їх від зовнішньої деформації.

Переваги гофрованих шлангів
Іншими словами, силові кабелі проходять уздовж стіни і нічим не захищені. При найменшому ушкодженні, може виникнути замикання, а там і пожежа. Ось тому, дроти маскують в гофровані труби.

Ними ж обладнають і насосні станції, так як, матеріал ПВХ не схильний до гниття. А це дуже багато значить, тим більше, що великий потік води залишає наліт. Що стосується побутового використання, то гофровані труби знаходять застосування в конструюванні системи каналізації.

Наприклад, коли необхідно з'єднати злив раковини з лежаком. У цьому випадку, важлива гнучкість матеріалу. Адже гофровані шланги відповідають даним вимогам.

Тільки у випадку з облаштуванням зливу, використовується шланг набагато більшого діаметра. Для прокладання кабелів, достатньо 2-3 см вхідного отвору. Що стосується заходів безпеки, то необхідно уникати опору з гострими кутами в стінах. Крім того, кратність згину не повинна перевищувати гранично допустимої норми. В іншому випадку, можливий ризик розриву гофрованого шланга.